9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

«Завод «Електроважмаш» внесли до списку приватизації

Кабінет Міністрів у зв’язку з реорганізацією юридичної особи (з державного підприємства до акціонерного товариства) вніс АТ «Завод «Електроважмаш» до переліку об’єктів великої приватизації.

Відповідний проєкт розпорядження уряд ухвалив на засіданні у середу, 17 листопада. Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Згідно з інформацією пояснювальної записки, державне підприємство «Завод «Електроважмаш» включено до списку великої приватизації розпорядженням Кабміну від 16 січня 2019 року. Іншим розпорядженням, від 31 березня 2021 року Кабмін ухвалив реорганізувати підприємство в акціонерне товариство. Відповідно, в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб з’явився запис про припинення юридичної особи від 26 серпня з № 1004801120068009292.

blank
Турбогенератор ТГВ-210-2МТ3 Фото: Електроважмаш

Зазначимо, що на початку жовтня Кабінет Міністрів ухвалив, що отримає у своє управління від Фонду держмайна 75,224% акцій АТ «Українські енергетичні машини» (раніше – АТ «Турбоатом») після завершення процедури приєднання до нього АТ «Електроважмаш». При цьому з 1 грудня 2021 року має набути чинності положення розпорядження про внесення до списку об’єктів великої приватизації АТ «Українські енергетичні машини».

Проте акціонери «Турбоатому» не затвердили приєднання «Електроважмашу» на дистанційних позачергових зборах 28 вересня. Підставою для відмови є ухвала Господарського суду Харківської області від 21 вересня 2021 року (справа №922/3795/21).

blank
Електричні машини АД 946 У1 для Богдану Фото: Електроважмаш

Постановою забороняється затверджувати позачерговими зборами акціонерів «Турбоатому» передавальний акт про приєднання «Електроважмашу», договір про приєднання, пояснення до умов договору, умови конвертації акцій та випуск акцій для такої конвертації «Електроважмашу» в акції «Турбоатома».

Раніше «Турбоатом» заявив про намір у вересні затвердити приєднання «Електроважмашу» з очікуваним завершенням процедури злиття до середини листопада.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають