9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 30 Червня, 2022

Запорізький тепловозоремонтний завод відремонтував та модернізував теплотяг М62УП

Запорізький тепловозоремонтний завод виконав капітальний ремонт модернізованого тепловоза М62УП Маріупольського меткомбінату ім.Ілліча, вартість якого становила близько 9 млн гривень.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу Запорізького тепловозоремонтного заводу.

“Тепер його технічні характеристики повністю відповідають заводським параметрам. Фахівці провели ремонт основних вузлів і агрегатів теплотягу, а також модернізували його – встановили новий дизель ряду Д49 замість 14 Д40. Цей дизель володіє значно меншою витратою палива і масла при тих же потужних характеристиках, що значно поліпшить роботу в його експлуатації. Також замінили електричну систему теплотяга, встановили сучасні прилади управління і контролю, дефектоскопію та експертну оцінку головних конструкцій теплотяга, ремонт кузовних і несучих конструкцій теплотяга з елементами посилення по кресленнях і розрахунками експертної комісії, оформили документацію на продовження терміну експлуатації теплотяга від 6 до 12 років “, – розповіли на підприємстві.

Якість ремонту відповідає вимогам “Основних положень про порядок ремонту і модернізації маневрових теплотягів на ремонтних підприємствах залізничного транспорту ЦТ-ЦТВР – 133 від 23.12.92 р”.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають