9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 29 Листопада, 2022

Запорізький автозавод виготовить 12 шкільних автобусів на замовлення Житомирської ОДА

Департамент освіти і науки Житомирської обласної державної адміністрації 27 вересня уклав угоду з ПрАТ «Галичина-Авто» на придбання 12 нових шкільних автобусів. Вартість укладеної угоди – 19,7 млн грн.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на угоду, опубліковану 28 вересня на ресурсі ProZorro.

За умовами договору, автобуси мають поставити до 1 грудня 2021 року. Джерело фінансування – державний бюджет України.

У період подання тендерних пропозицій АМКУ отримало дві скарги від ПрАТ «Ісузу-Атаман Україна» та ТОВ «Юніверсал Моторз Груп». У скарзі ПрАТ «Ісузу-Атаман Україна» мова йшла про наявність дискримінаційних вимог: на думку скаржника, технічні вимоги до закупівлі були вказані під конкретного виробника, а саме ТОВ «Чернігівський автозавод». АМКУ скаргу ПрАТ «Ісузу-Атаман Україна» задовільнив та зобов’язав замовника внести зміни до тендерної документації. ТОВ «Юніверсал Моторз Груп» також скаржилось АМКУ щодо дискримінаційних умов тендерної документації – скаргу також задовільнили.

Очікувана вартість закупівлі становила – 25,2 млн грн. Участь у тендері взяло чотири фірми: ПрАТ «Галичина-Авто», ТОВ «ТД “Еталон Авто”», ПрАТ «Ісузу-Атаман Україна», ТОВ «Київський Республіканський Автоцентр».

blank

27 вересня департамент освіти і науки Житомирської ОДА уклав угоду з ПрАТ «Галичина-Авто», оскільки пропозиція фірми є найбільш економічно вигідною: 19 млн 667 тис. 990 грн, тобто 1 млн 638 тис. 999 грн за автобус.

У технічних вимогах вказано, що переможець тендеру має поставити шкільні автобуси марки ЗАЗ А08 2021 року випуску з пасажиромісткістю 28 місць для школярів та два місця для супроводжуючих осіб, коробка передач механічна, двигун – дизель, максимальна швидкість 70 км/год, гарантія – 100 тис. км пробігу. Також автобуси мають бути оснащеними двома медичними аптечками.

ДжерелоЖитомир.info

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають