Запорізький автозавод почне виготовляти МАЗи

15935
Фото: МАЗ
 • Мінський автомобільний завод може використовувати для збільшення частки на українському ринку потужності Запорізького автомобільного заводу.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на tut.by.

  Відповідно МАЗ і холдинг «УкрАвто», до складу якого входить ЗАЗ, ведуть переговори про створення спільного виробництва.

  Про те, що ЗАЗ може у 2019 році розпочати складання автомобільної техніки МАЗ, повідомив Інтерфакс-Україна прес-секретар «УкрАвто» Дмитро Скляренко. За його словами, на першій стадії проект передбачає складання техніки з імпортних машинокомплектів. Але, як зазначив представник українського підприємства, можлива і «локалізація цього виробництва».

  «Білоруська сторона не заперечує проти використання компонентів українського виробництва при складанні. Для українських партнерів ЗАЗ це означає отримання додаткових каналів збуту продукції і, як наслідок, розвиток внутрішнього виробництва, пов’язаного з секторами автомобільної промисловості», – зазначив Дмитро Скляренко.

  ЗАЗ входить в холдинг «УкрАвто», який контролює бізнесмен Таріел Васадзе. Також холдингу належить польський автомобілебудівний завод FSO, понад 400 автосервісних підприємств у всіх містах України, дистриб’юторські та дилерські компанії провідних автомобільних брендів, а також мережа автозаправних комплексів.

  У 2018 році ЗАЗ згорнув виробництво легкових автомобілів: був випущений 1 автомобіль, тоді як у 2017 році — понад 1,5 тис. одиниць. В кінці 2018 року в відношенні підприємства було порушено справу про банкрутство, а з квітня 2019 року розпочато піврічна санація підприємства.

  Потужності власник ЗАЗ намагається завантажити збільшенням виробництва міні-бусів і автобусів, а також хоче розпочати складання вантажної техніки МАЗ. Протягом січня-квітня ЗАЗ випустив 24 автобуси, що більше на 30%, ніж в аналогічному періоді минулого року. Але у підприємства є серйозні конкуренти в Україні – «Черкаський автобус», «Богдан» та «Корпорація« Еталон».


  Про допомогу проекту

  3 КОМЕНТАРІ

  1. Добрый день. В новости используется фотография продукции ООО “ТД “Будшяляхмаш”. Согласно ЗУ “О авторском праве”, при использование материалы нужно прикреплять ссылку с сайтом откуда взято изображение. В противном случаи, вы, нарушаете ЗУ “О авторских правах”

  2. День добрый. Прежде чем требовать, предъявили бы номер регистрации авторского права на фотографическое произведение, или имя автора, или свой первоисточник с официальной почты автора, на нашу официальную почту, если конечно же такой имеется у вашего предприятия.

   Спасибо за ваше обращение, мы убрали ваше фото.

  НАПИСАТИ ВІДПОВІДЬ

  Please enter your comment!
  Please enter your name here