9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Запорізький електровозоремонтний завод відправив черговий електровоз для Укрзалізниці

Запорізький електровозоремонтний завод провів капітальний ремонт електровоза для Укрзалізниці

19 жовтня після проведення капітального ремонту в обсязі КРП відправлений електровоз ЧС4 №059 на адресу виробничого підрозділу “Локомотивне депо Київ-Пасажирський” регіональної філії “Південно-Західна залізниця” ПАТ “Укрзалізниця”

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

ПрАТ «Запорізький електровозоремонтний завод» (ЗЕРЗ) — державне підприємство з ремонту електровозів на потреби залізничних доріг, розташоване в місті Запоріжжя. Основним замовником робіт та послуг для підприємства є ПАТ “Укрзалізниця”.

Сьогодні завод ремонтує 11 серій рухомого складу, серед яких електровози серій ЧС2, ЧС4, ЧС7, ЧС8, ВЛ80с, ВЛ80т, ВЛ80к, ВЛ82м. В кінці 1990-х років завод освоїв модернізацію електровозів серії ЧС4 (із заміною кабін машиніста і обшивки кузова, рам візків, стабілізаторів та іншого обладнання), а також модернізацію електровозів ВЛ80 з їх переробкою в односекційні електровози ВЛ40у.

На заводі виконується глибока модернізація рухомого складу, якому виповнилося понад 30 років — відновлюється рухомий склад з продовженням терміну експлуатації на 15 років. ЗЕРЗ освоїв випуск більш ніж 11 тисяч запасних частин, щоб не мати проблем з ремонтом різних серій локомотивів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають