9.5 C
Alba Iulia
Середа, 14 Квітня, 2021

Запорізьке підприємство виготовить для Аргентини реакторне обладнання

 • Після кількох років перерви підприємство «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) повернулося на аргентинський ринок.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Голос України.

  Нещодавно було підписано контракт із провідною місцевою компанією Transener S.A., яка займається передачею електроенергії надвисокої напруги. Згідно з документом, українські виробники виготовлять і доставлять три однофазні шунтувальні реактори. Як повідомляють на ЗТР, їхнє устаткування замінить старі зразки на підстанції ET Puelches.

  Українське підприємство раніше здійснило цілу низку поставок трансформаторного й реакторного обладнання для аргентинських партнерів. Його присутність на тамтешньому ринку веде відлік з 1970-х років.

  «Останнє замовлення в Аргентину було виконано в 2014-му. Наприкінці 2017 року вирішили повернутися на аргентинський ринок. Було проведено переговори про відновлення відносин. Результатом стала перемога в тендері й підписання контракту», — заявляють на ЗТР.

  Майже півроку знадобилося запорізьким машинобудівникам для підготовки до тендера та отримання замовлення. Головними конкурентами були бразильські виробники, зокрема, компанія ABВ.

  «При поставках до Південної Америки левову частку витрат становить логістика, що часто робить виробників з інших континентів неконкурентоспроможними. Щоб дати кращу цінову пропозицію, нам вдалося опрацювати з транспортними компаніями можливість відвантаження реакторів контейнерними лініями, що значно здешевило логістику цього замовлення і дало змогу конкурувати з бразильськими компаніями», — наголошують на запорізькому підприємстві.

  До того ж аж ніяк не всі бажаючі взяти участь у тендері були до нього допущені. Був потрібний щонайменше десятилітній досвід проєктування і виробництва аналогічного устаткування (однофазних реакторів з максимальною напругою 550 кВ). Це звузило коло учасників і допомогло українцям конкурувати в тендері із серйозними суперниками.

  На сьогодні реактори пройшли успішні випробування, їх готують до відвантаження. Одразу після прибуття реакторів на об’єкт заплановано монтаж і пуск обладнання за присутності представника ЗТР.

  «Отримання цього замовлення саме українським підприємством свідчить про те, що, незважаючи на всі складності, вітчизняний виробник з гідністю може представляти свою країну на світовому ринку», — вважають на заводі.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів...

  «ВК Система» представила модернізовану броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу (фото)

  Науково-виробнича компанія «ВК Система» представила броньовану медичну машину на базі МТ-ЛБу.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  ХКБМ закуповує комплектуючі для виробництва бронетехніки

  До двох десятків тендерів на закупівлю партій різних запчастин для бронетранспортерів БТР-4 були завершені (визначені переможці очікують укладання відповідних контрактів) у лютому-березні...

  Українська компанія розвиває доставлення вантажів з країн Європи до низки дніпровських портів

  Судноплавна компанія Argo Shipping, на додачу до виконання ряду рейсів до Європейських країн, планує здійснювати рейси з доставлення вантажів по Дніпру з...

  “Авіакон” модернізував гелікоптер Мі-8МТ для Сухопутних військ ЗСУ

  ДП "Конотопський авіаремонтний завод "Авіакон", що входить до складу ДК "Укроборонпрому", передало армійській авіації Сухопутних військ ЗС України відремонтований та модернізований гелікоптер...

  Нігерія споживає чверть експорту українських ковбасних виробів

  Нігерія є найбільшим імпортером українських ковбасних виробів, її частка складає рівно чверть.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Центр дослідження...

  “Антонов” замовив у США розробку системи завантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178

  Американські підрядники за 2,6 мільйона доларів розробляють системи завантаження, розвантаження і повітряного десантування вантажів для літаків Ан-178-100Р Повітряних Сил Збройних сил України.

  Метінвест купує найбільшого виробника коксівного вугілля в Україні

  Metinvest B.V. придбала додатковий пакет акцій найбільшого в Україні виробника коксівного вугілля, тим самим збільшивши ефективну частку володіння Групи до рівня контрольної.

  Зараз читають

  У 2021 році “Укрзалізниця” повинна отримати не менше 10 нових пасажирських вагонів

  Кабінет міністрів України на засіданні 24 березня прийняв План пріоритетних дій уряду, у який входило питання закупівлі...

  “Держгідрографія” завершила установку буїв на трьох водосховищах для забезпечення річкових перевезень

  "Держгідрографія" завершила розміщення сезонних плавучих засобів навігаційного обладнання (ЗНО) на Дніпровському, Кам'янському та Каховському водосховищах.

  Розпочалась реконструкція автомобільного мосту через Північно-Кримський канал на автодорозі Р-47

  У Херсонській області "Укравтодор" розпочав реконструкцію 60-річного 111-метрового мосту, який забезпечує рух автомобільного транспорту через Північно-Кримський канал...

  ВМС України відпрацьовує застосування рухомих пунктів управління (фото)

  Для відпрацювання боротьби з ворожим РЕБ та радіокерованими фугасами окремий полк зв'язку Військово-Морських Сил ЗС України провів...