9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Жовтня, 2022

Запоріжжя отримало ліцензію на збірку 50 сучасних трамваїв

blankКомунальне підприємство “Запоріжелектротранс” в рамках програми «Запорізький трамвай» має намір зібрати 50 трамваїв.

Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу мерії Запоріжжя.

У Запоріжжі триває реалізація програми Володимира Буряка «Запорізький трамвай», яка стартувала в 2017 році. Перший запорізький трамвай вже зібраний, тривають його налагодження і випробування. Розпочато роботу над складанням другого трамвая. Міський голова Володимир Буряк під час зустрічі з журналістами прокоментував перші результати цієї роботи.

Фактично сьогодні ми налагоджуємо в нашому місті нове виробництво по великогабаритної збірці трамваїв. Для того щоб це зробити необхідно пройти певний, досить тривалий процес. На першому трамваї потрібно було відпрацювати технологію, щоб надалі забезпечити безперебійну збірку трамваїв на потужностях «Запоріжелектротрансу». Сьогодні ми остаточно переконалися, що такі можливості у підприємства є, – сказав Володимир Буряк.

blankБагато міст України хотіли б налагодити складання трамваїв у себе, але у них відсутня необхідна виробнича база. Така база збереглася в Запоріжжі, на підприємстві «Запоріжелектротранс». Це не тільки обладнання, виробничі площі, а й кваліфіковані фахівці.

Міський голова висловив впевненість, що другий трамвай буде зібраний швидше. Бригада, що працює на цій ділянці, вже отримала необхідний досвід, знає, які дроти, контакти, запчастини потрібні, в якому порядку необхідно проводити роботи і так далі. При цьому присутній і нагляд з боку профільного інституту, представників фірми-виробника кузова.

Перший результати такої копіткої роботи вже є. «Запоріжелектротранс» отримав необхідну документацію на складання 50 трамваїв подібного типу. Таким чином, «Запоріжелектротранс» став ліцензійним підприємством, яке має право випускати запорізький трамвай із застосуванням великогабаритної збірки, – зазначив Володимир Буряк.

Нагадаємо, в минулому році, вивчивши можливості виробничої бази КП «Запоріжелектротранс», міський голова Володимир Буряк переконався в тому, що у підприємства є необхідне обладнання та фахівці для виконання капітальних ремонтів трамваїв, як для Запоріжжя, так і для інших міст. При цьому відразу виникла ідея організувати на базі підприємства збірку трамваїв, закуповуючи необхідні комплектуючі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають