9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Запоріжжя купує чотири корпуси для збірки частково низькопольних трамваїв

blank
Фото з вільних джерел

17 січня був оголошений тендер на поставку чотирьох корпусів частково низькопольних трамваїв для Запоріжжя – по 4,35 мільйона гривень за одну одиницю.

Згідно з даними вказаними на порталі державних закупівель Prozorro, у вівторок, 17 січня комунальне підприємство “Запоріжелектротранс” оголосило тендер на закупівлю корпусів трамвая з частково низьким рівнем підлоги в кількості 4 одиниць. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на Южный Курьер.

Очікувана вартість закупівлі 17,4 млн. гривень, тобто, один трамвай обійдеться місту в 4,35 млн. гривень.

Відповідно до тендерної документації, переможець поставить в Запоріжжі 4 корпусу для збірки частково низькопольних трамваїв (не менше 30% низької підлоги від загальної площі салону) типу Татра-Т3. Корпуси повинні бути новими, що не раніше 2016 року випуску, з загальною пасажиромісткістю не менше 145 чоловік при готівки не менше 26 посадочних місць. Крім того, вони повинні бути трьохдверного і обладнані відкидним трапом-пандусом для інвалідного візка.

Таким чином, Запоріжжя за прикладом Одеси переходить на самостійну збірку нових трамваїв, які будуть оформлені як капітальний ремонт з модернізацією старого трамвая Татра-Т3 з заміною кузова. Раніше в Запоріжжі намагалися закупити один подібний корпус, але тендер не відбувся через масові скарг одного з учасників.

Остаточний термін подання тендерних пропозицій: 17 лютого в 16:09.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають