9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 5 Грудня, 2023

«Запоріжтрансформатор» виготовив обладнання для оператора електромереж Литви

ПрАТ «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) уклало контракт на постачання двох трансформаторів 10 МВА та двох трансформаторів 16 МВА для оператора національних електричних мереж Литви.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK center.

Устаткування планують встановити на двох електричних підстанціях Pabrade та Paberze.

На сьогодні трансформатори вже виготовлені та випробувані. Перша одиниця доставлена ​​на об’єкт та змонтована у присутності шеф-інженера ЗТР. Другий трансформатор вже доставлений замовнику – йде підготовка до монтажу, і ще дві одиниці обладнання буде відвантажено найближчим часом.

Це вже не перше постачання електрообладнання ЗТР до Литви. Попереднє постачання було у 2014 році, коли підприємство виготовило та відвантажило автотрансформатор для ПС «Алітус».

«Нове постачання трансформаторів для країни, що входить до Європейського союзу, вкотре підтверджує статус ЗТР як надійного та конкурентоспроможного постачальника електротехнічного обладнання», – підкреслюють на підприємстві.

ПрАТ «Запоріжтрансформатор» є найбільшим у СНД та Європі підприємством з виробництва силових масляних трансформаторів та електричних реакторів з виробничою потужністю 60 тис. МВА/рік, яке сконцентроване на одному виробничому майданчику.

Останні новини:

Зараз читають