9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Запоріжтрансформатор виготовив обладнання для високовольтних мереж Латвії

АТ “Запоріжтрансформатор” (ЗТР), великий світовий виробник трансформаторного обладнання, поставило шунтирующий реактор типу РТДH-120000/330-У1 з регульованою реактивної потужністю для високовольтних мереж Латвії AS “Augstsprieguma tikls”, ПС Aizkraukle.

Згідно з повідомленням на сайті ЗТР, на вимогу замовника реактор виготовлений з установкою перемикає пристрої під навантаженням (РПН), хоча стандартна конструкція його не передбачає. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на ЕнергоРеформа.

До цього ЗТР вже поставляв обладнання такого роду в Польщі, – уточнюється в повідомленні.

Особливістю реактора є також те, що РПН повинно забезпечувати перемикання при мінімальній допустимій температурі -40 °С.

Для забезпечення працездатності РПН при низьких температурах застосовано спеціальне масло зниженої в’язкості.

Реактор вже доставлений на об’єкт згідно з передбаченими контрактом термінів, де під наглядом шеф-інженера ЗТР буде вестися монтаж і пуск обладнання в експлуатацію.

Як повідомлялося, ЗТР отримав замовлення на виготовлення шунтирующего реактора для Латвії на початку поточного року після перемоги в тендері, в якому також брали участь провідні виробники – АВВ, BEST, SMIT, Siemens, Alstom.

ЗТР, що входить до групи “Енергетичний стандарт” бізнесмена Костянтина Григоришина, має досвід поставок в 88 країн. Виробляє силові масляні трансформатори, електричні реактори, керовані шунтуючі реактори.

У 2017 році ЗТР скоротив збиток майже вдвічі в порівнянні з 2016 роком, до 469,7 млн ​​грн, чистий дохід скоротився незначно, до 2,31 млрд грн, частка експорту склала 30%.

Останні новини:

Зараз читають