9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Червня, 2022

“Запоріжтрансформатор” поставить до Малайзії третю партію реакторів

У Малайзії представники підприємства “Запоріжтрансформатор” провели фінальні переговори та довели до логічного завершення багатомісячну працю з підписання контракту на поставку реакторів до цієї країни, повідомляє прес-служба підприємства.

В ході тендеру “Запоріжтрансформатору”  довелося поборотися з китайською компанією TBEA і Crompton Greaves (Індонезія), але з огляду на досвід попередніх поставок цього складного обладнання – Замовник віддав перевагу українському підприємству.

Раніше в 2017 році ПрАТ «Запоріжтрансформатор» (ЗТР) вже виконував постачання обладнання в Малайзію, найбільшої малайзійської компанії в сфері енергетики. Як результат – контракт на 4 шунтуючих і 4 нейтральних реактора для підстанції Bahau South. Це замовлення стане третьою поставкою продукції заводу для Малайзії.

Дуже важливою умовою компанії-Замовника було дотримання термінів поставки обладнання. Вже наприкінці 2018 року “Запоріжтрансформатор”  має відвантажити реактори з заводу, а на початку 2019 року устаткування має піти з порту.

В рамках виконання контракту планується шеф-нагляд за монтажем і пуском обладнання на об’єкті представниками ПрАТ «ЗТР».

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають