9.5 C
Alba Iulia
Середа, 29 Березня, 2023

З початку повномасштабної війни «Автоспецпром» передав державі 193 автомобілі швидкої

Провідний виробник медичного спецтранспорту в Україні, компанія «Автоспецпром», продовжує працювати та змогла утримати вартість автомобілів швидкої допомоги для системи екстреної медичної допомоги (ЕМД) України на довоєнному рівні.

Про це передає Промисловий Портал з посиланням на delo.ua.

Повідомляється, що наприкінці 2021 року ТОВ «Автоспецпром» перемогло на конкурсі у системі Prozorro та отримало замовлення від ДП «Медичні закупівлі України» на постачання для системи ЕМД понад 800 одиниць спеціалізованого медичного транспорту. Проте, через повномасштабне вторгнення РФ у лютому 2022, повністю виконати замовлення компанія не змогла. Використання отриманих авансових коштів було обмежено постановою Кабінету Міністрів України про Порядок виконання повноважень Державною казначейською службою в умовах воєнного стану.

«Відповідно до законодавства, «Автоспецпром» припинив виконання робіт по частині договорів та повернув раніше отримані кошти державі у повному обсязі», – пояснюють у компанії

Разом з тим, керуючись постановою Кабінету Міністрів України від 30 грудня 2022 р. № 1485 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету Міністрів України щодо здійснення попередньої оплати (виплати авансу)», сторонами було пролонговано 7 угод на закупівлю спеціалізованого санітарного транспорту.

«ТОВ «Автоспецпром» продовжив виробництво швидких згідно з цими угодами, попри війну, розірвання логістики, затримки у перерахуванні коштів з боку Державної казначейської служби на 3-4 місяці, або перерахування їх у неповному обсязі», – зазначають на підприємстві.

Загалом, з початку повномасштабної війни ТОВ «Автоспецпром» передало державі 193 швидких.

«Адже ми розуміємо, що на тлі постійних обстрілів, руйнувань та мінної небезпеки потреба держави у сучасних надійних швидких є більшою, ніж будь-коли», – коментують у компанії.

Також заявляється, що попри послаблення гривні та здорожчення низки компонентів, компанія прийняла рішення виготовити швидкі за цими замовленнями за цінами 2021 року, продовжуючи в повному обсязі виконувати свої соціальні зобов’язання перед працівниками та державою, сплачуючи податки та заробітні плати у повному обсязі.

Довідка

ТОВ «Автоспецпром» розпочало свою діяльність у 2012 році й сьогодні є провідним виробником автомобілів екстреної (швидкої) допомоги у країні й головним постачальником медичного автотранспорту для державних і приватних медичних установ України. Наприкінці листопада 2020 року компанія отримала сертифікат відповідності від європейського автогіганта Stellantis, ставши першим українським виробником швидких, який отримав документ такого рівня.

Автомобілі швидкої допомоги виробляються у типах А1, А2, В і С на шасі Citroen, Peugeot і Mercedes. Контроль якості продукції ведеться відповідно до міжнародних стандартів ISO 9001 та ISO 13485 (Менеджмент якості для медичних приладів).

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають