9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

З наступного року у Харкові починають виробництво турецьких автобусів Karsan

Автобуси турецької марки Karsan планують почати збирати у Харкові, про що повідомив міський голова Ігор Терехов під час візиту до КП “Салтівське трамвайне депо”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

У планах міської влади – замінити всі старі автобуси приватних перевізників та оновити парк громадського транспорту, внаслідок чого підвищиться безпека та комфорт проїзду.

Зокрема, Терехов повідомив, що до Харкова приїдуть фахівці турецької компанії, які розрахують кількість необхідного обладнання та допоможуть в інших технічних питаннях.

“Для складання автобусів разом із турецькою фірмою Karsan у Харкові розглядаємо одне з наших комунальних підприємств, яке стане учасником цього процесу. Думаю, що через 7-8 місяців ми почнемо, спочатку збиратимемо невелику кількість автобусів, але поступово нарощуватимемо виробничу потужність”, – повідомив міський голова Харкова.

Він нагадав, що зараз у місті вже курсують 150 нових муніципальних автобусів, і з січня їхня кількість має зрости.

На балансі КП “Салтівське трамвайне депо” знаходяться 150 автобусів марки Karsan, 80 з яких місткістю до 60 пасажирів, а 70 одиниць – до 22 пасажирів. Інвентарний парк трамваїв депо становить 144 одиниці, тролейбусів з автономним ходом – 50.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають