9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Червня, 2022

Єврокар вивчає можливість виробництва електромобілів в Україні

Власник заводу Єврокар Олег Боярін в інтерв’ю Liga.net розказав, що підприємство готове виробляти електромобілі за умови державної підтримки.

За його словами це дозволить Україні стати “європейським Китаєм” у виробництві електромобілів для всього європейського ринку.

Боярін зазначив, що є два основні варіанти розвитку у цьому напрямку:

“Перший – створення виробництва електромобілів і батарей як їх основного елемента. В Європі таких виробництв практично немає. З ким можна розвивати таке співробітництво? З європейськими, американськими брендами, які хочуть поставляти продукцію на європейський ринок. Тут будуть потрібні значні інвестиції в створення нових виробничих потужностей – існуючі заводи потрібно буде перебудовувати” – сказав він.

Другим варіантом, за словами Бояріна, є співпраця з провідними автоконцернами з Китаю:

“Другий варіант – стати майданчиком для виробництва китайських електромобілів, які будуть поставлятися в Європу. Китай зараз дуже активно на державному рівні розвиває напрямок електромобілів. Через кілька років вони стануть глобальними лідерами у виробництві електромобілів і почнуть експансію на європейський ринок. Україна може стати корисною для них”, – зазначив бізнесмен.

Для початку масових поставок нових електромобілів повинна бути підготовлена ​​зарядна інфраструктура, законодавство, зазначив він.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають