9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 26 Вересня, 2023

Єристівський гірничо-збагачувальний комбінат придбав нову автоцистерну КрАЗ

Нову автоцистерну для перевезення і тимчасового зберігання питної води виробництва ПрАТ «АвтоКрАЗ» та української компанії «Еверласт» вже обслуговує  Єристівський гірничо-збагачувальний комбінат. Доставку питної води гірникам цього ГЗК прямо в кар’єри і на інші важкодоступні промислові об’єкти здійснює повнопривідний всюдихід КрАЗ-63221 (6х6)

Трьохсекційна цистерна з термоізоляцією 50 мм виготовлена з харчової полірованої нержавіючої сталі AISI 304. Насос ВС-80 має привід від коробки відбору потужності шасі через карданний вал. У комплектацію спецвиробу, крім іншого, входять стаціонарні сходи, протиковзний трап до кожної горловини, два зливних рукава по 4 м кожен.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на прес-службу компанії.

Слід зазначити, що українські ГЗК, удосконалюючи свої технологічні процеси, з року в рік стабільно замовляють на «КрАЗі» нову спецтехніку – вахтовки, автоцистерни, комбіновані дорожні машини, бортові і самоскиди з гідроманіпуляторами, автогідропідйомники, пожежні автомобілі. У якості бази, як правило, гірники віддають перевагу повнопривідним моделям КрАЗ 4х4 і 6х6, які мають високі  технічні властивості із прохідності і здатні витримувати надмірні навантаження.

Сьогодні широка гама вантажних автомобілів КрАЗ нового технічного рівня ефективно забезпечує технології гірничо-збагачувальних комбінатів. Як відзначають гірники, сучасні КрАЗи відповідають поточним вимогам, євростандартам, що впливає на підвищення продуктивності і дозволяє скоротити експлуатаційні витрати.

Останні новини:

Зараз читають