9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Якою була перша україно-словацька малолітражна вантажівка

Йшов кінець 80-х років 20 сторіччя. У Радянському Союзі, який доживав свої останні роки, стрімко зростає попит на комерційні автомобілі. Найбільш ненасичена ніша ринку — невеликі вантажні автомобілі до 1,5 тонн. Таких машин на той час у радянському автопромі не існувало як класу. У серію такі машини майже не йшли, тому вантажний RAF 3311, або військовий бортовий УАЗ можна сприймати радше як виняток.

Для задоволення потреб в невеликих перевезеннях, прошарок підприємців, що тоді стрімко зароджувався, йшов на різні хитрощі: перероблювали на вантажні мікроавтобуси RAF, ZUK, BARKAS та інші моделі; використовувалися у якості комерційних невеликі вантажівки та фургони по типу AVIA, або ПАЗ. Іноді комерційними вантажними авто ставали міжміські автобуси. Саме в цей час на Запорізькому автозаводі розпочинають розробку бортового автомобіля вантажопідйомністю 1000 кг.

Роботи над автомобілем, який отримав індекс ЗАЗ-2301 розпочалися у 1989 році. Автомобіль розроблявся у кооперації з Трнавським автомобільним заводом, що знаходиться у Словаччині та виробляв автомобілі з комплектів Skoda під маркою TAZ. Саме TAZ 1500. який по суті був Skoda 1203, став базою та донором агрегатів для майбутньої Запорізької міні вантажівки.

Роботи з проектування автомобіля тривали декілька років і у 1995-му вантажівка пройшла всі випробування та була представлена широкому загалу. Довжина авто складала 5 метрів, ширина та висота 1870 та 1900 мм відповідно, а колісна база становила 2920 мм. Кузов вантажівки дуже скидався на популярний в той час Ford Tranzit. Щодо двигуна, то “Снага” (так назвали автомобіль), отримала 4-х циліндровий бензиновий двигун об’ємом 1,4 л, потужністю 57 к.с., а також 5-ти ступінчасту КПП. Автомобіль відповідав духу часу, мав задній привід, передню пружинну та задню торсіонну підвіску, а також дискові гальма.

blank

У майбутньому передбачалося поповнити лінійку автомобілів пасажирським мікроавтобусом “Галич”, та замінити двигун на УЗАМ-412 (тим самим, який встановлювався на “Москвич-2141”), об’ємом до 1,7 л та потужністю до 85 к.с. До речі, виробництво планувалося й на заводі у Словаччині, де вона отримала назву Nua TAZ 1500 VA.

blank
Мікроавтобус ЗАЗ 2201 “Галич”

Машину було експоновано на декількох (у тому числі закордонних) автомобільних виставках, де вона отримала досить позитивні відгуки. Втім, навала імпорту, а також агресивна експансія російського автопрому, який буквально через рік “завалив” український ринок мікровантажівок подібними автомобілями “ГАЗель”, звели спільні зусилля українських та словацьких конструкторів нанівець.

blank

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають