9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Березня, 2021

Які двигуни експортувала «Мотор Січ» до РФ

 • Представляємо вашій увазі інформацію про постачання з боку ПАТ «Мотор Січ» авіаційних двигунів до РФ у 2019 році. Дані двигуни будуть встановлюватися на літаки та гелікоптери, що підуть чи вже пішли на експорт до інших країн, або на цивільні літаки всередині Російської Федерації.

  У вересні 2019 року ПАТ «Мотор Січ» експортувало російським компаніям:

  • На адресу ОКБ «Ростов Міль» 2 двигуни авіаційних турбогвинтових (турбовальних) Д-136 сер. 1 потужністю 8383 кВт. Невійськового призначення. Призначені для установки на транспортні вертольоти Мі-26Т цивільного застосування. Вага – 2570 кг. Ціна – 4,809 млн. Постачання на умовах порт Шарджа, ОАЕ.
  • На адресу АТ «Борисфен» 2 двигуни турбореактивних двоконтурних для експлуатації в складі пасажирського літака Ан-148, тягою 67 кН, встановлений на металевих підставках і упаковані у 2 дерев’яних ящики. Дані авіаційні двигуни відправлені після дефектації та відновлювального ремонту. Вага – 3850 кг. Ціна – 3,344 млн. Постачання на умовах порт Москва.

  Також виконувалися поставки:

  • В лютому на адресу ПАТ «Таганрозький АНТК ім. Г.М. Берієва» 2 турбореактивних двигуни, тягою понад 60 кН, але не більше 80 кН для цивільних повітряних суден (Д436ТП для Бе-200). Вага – 3480 кг. Ціна – 2,496 млн дол.
  • В лютому на адресу ТОВ ТНБ «Магістраль» (241020, Росія, м Брянськ, пр. Московський, 10а) 2 турбореактивних двигуни, тягою понад 132 кН (Д-18Т для Ан-124-100). Вага – 11120 кг. Ціна – 4,004 млн дол. Постачання на умовах порт Варна.
  • В січні на адресу ТОВ ТНБ «Магістраль» 2 турбореактивних двигуни, тягою понад 132 кН (Д-18Т для Ан-124-100). Вага – 11120 кг. Ціна – 4,031 млн дол. Постачання на умовах порт Варна.

  Про допомогу проекту

  Джерелоlivejournal.com

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Миколаєві починають реалізацію проєкту з будівництва чотирисмугового автомобільного тунелю

  У Корабельному районі Миколаєва у 2021 році розпочнеться реалізація проєкту будівництва дворівневої транспортної розв'язки з чотирисмуговим автомобільним...

  «Артем» до кінця року виготовить партію 152-мм снарядів Збройних сил України

  Державна акціонерна холдингова компанія «Артем», що входить до складу ДК "Укроборонпром", виготовить партію 152-мм снарядів для Збройних сил України до кінця року.

  Антонов отримав аванс на будівництво Ан-178 для української армії

  Державне підприємство «Антонов» отримало аванс на будівництво трьох транспортних літаків Ан-178-100Р для Повітряних Сил Збройних сил України.Про це...

  Українське Дунайське пароплавство хоче залучити $200 мільйонів у будівництво 31 баржі та 16 буксирів

  ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" розробило і направило в Міністерство інфраструктури України попередню проєктну пропозицію та розрахункову фінансову модель для залучення 200 мільйонів...

  Українське підприємство розробило три моделі нових пожежних машин (фото)

  Підприємство "Пожмашина" на власних потужностях розробило і виготовило одразу три нових моделі протипожежної техніки.Повідомляє Національний Промисловий Портал.

  Новий термінал в аеропорту Дніпра обіцяють відкрити наступного року

  Новий термінал в аеропорту Дніпра почне роботу в наступному, 2022 році.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Маріупольський металургійний комбінат придбав у «Енергоатому» електроенергії на 26 мільйонів гривень

  Маріупольський металургійний комбінат 25 лютого придбав на майданчику «Української енергетичної біржі» в ДП «НАЕК «Енергоатом» пакет лотів потужністю 25 МВт на березень...

  У Києві розпочався капітальний ремонт Індустріального шляхопроводу (відео)

  У Києві на перетині вулиць Вадима Гетьмана та Борщагівської розпочали капітальний ремонт шляхопроводу. Перший етап ремонту Індустріального мосту планують завершити до кінця...

  Зараз читають

  Українське Дунайське пароплавство хоче залучити $200 мільйонів у будівництво 31 баржі та 16 буксирів

  ПрАТ "Українське Дунайське пароплавство" розробило і направило в Міністерство інфраструктури України попередню проєктну пропозицію та розрахункову фінансову...

  На Прикарпатті побудований новий пішохідний міст через річку Прут довжиною 300 метрів

  На Прикарпатті, в селі Воскресинці Коломийського району Івано-Франківської області, через річку Прут побудували новий пішохідний міст.

  Ferrexpo збільшує виробництво DR-окатків зі збільшеним вмістом заліза

  Компанія Ferrexpo продовжує нарощувати виробництво продукції високої якості - DR-окатків (Direct reduction iron pellets - окатки для...

  Український корвет добудовуватимуть як фрегат ближньої морської зони

  Міністерство оборони хоче добудувати корвет «Володимир Великий» проєкту 58250 як багатофункціональний фрегат ближньої морської зони.