Як відбувається випробування українського дизель-поїзда (відео)

1448

Дизель-поїзд ДПКр-3 виробництва Крюківського вагонобудівного заводу проходить випробування на ділянці Новомосковськ-Балівка Дніпропетровської області. Після проходження випробування поїзд буде експлуатуватися на маршруті Центральний Залізничний вокзал Києва — аеропорт Бориспіль.

Передає Національний Промисловий Портал з посланням на abcnews.

Тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 вперше покинув територію КВБЗ на початку цього місяця і був відправлений на станцію Новомосковськ, де повинен пройти комплекс випробувань. Планується, що поїзд почне працювати на лінії Kyiv Boryspil Express вже до кінця поточного року.

У трьох вагонах поїзда розташовано 170 місць для пасажирів. У проміжному вагоні першого класу крісла розташовані за схемою 2х2. У головних вагонах другого класу крісла розташовані за схемою 3х2. У кожному з вагонів будуть по два багажних стелажів.

Для швидкої посадки та висадки пасажирів передбачені 12 двостулкових автоматичних вхідних дверей — по чотири на кожен вагон. Вагони обладнані спеціальним висувним пандусом для посадки-висадки пасажирів з особливими потребами в колясках.


Про допомогу проекту