9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 4 Жовтня, 2022

Як на Крюківському вагонзаводі ремонтують швидкісні “Тарпани” (фото)

На Крюківському вагонобудівному заводі виконується плановий капітальний ремонт двосистемного швидкісного електропоїзда ЕКр1-001 “Тарпан”. Цей поїзд подолав вже понад 2 мільйони кілометрів по залізницях України і це вже другий його капремонт.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

На КВБЗ “Тарпан” прибув в березні, ремонтні роботи триватимуть протягом трьох місяців. При цьому, на Крюківському вагонзаводі, складне устаткування і вузли будуть ремонтувати фахівці заводів-виробників. Гальмівні системи — на заводах Knorr-Bremse, кондиціонери — в Миколаєві на заводі “Екватор”, елементи системи управління і діагностики — в Харкові на “Хартрон-Експресі”, ударно-тягове обладнання перевірять на підприємствах УЗ. Два тягових трансформатори відправлять на завод виробника в Хмельницькому. Таким чином, в процесі будуть залучені працівники не одного українського підприємства.

blank

Що стосується робіт безпосередньо на Крюківському заводі, то зараз вже розчепили вагони. Шість вагонів вже помили в новій мийній камері. Деякі з них відправили на фарбування в малярні камери — повністю буде перефарбовано підвагонне обладнання і всі поверхні під вагонами.

З вагонів зняли візки та відправили на ремонт. Візки проміжних вагонів відправлено на ділянку з виготовлення ходових частин транспорту соціального призначення для їх ревізії та ремонту. Візки головних вагонів розібрані, а рами відправлені в складально-зварювальний корпус для їх огляду і ревізії.

blank

На дільниці з виготовлення інтер’єру проводиться очищування знятих сидінь. Пошкоджені сидіння будуть відправлені на ремонт на ділянку з шиття. Також будуть знімати й ремонтувати столики.

Крім того, як повідомили на КВБЗ, на заводі будуть відремонтовані баки для води (очищення піском, заміна прокладок та інші операції), виконають магнітно-порошкову діагностику рами, будуть перевірені зварні шви.

Нагадаємо, що в поточному році повинен бути виконаний капремонт обох поїздів “Тарпан”. Філія УЗШК АТ “Укрзалізниця” 14 лютого уклав відповідну угоду з КВБЗ про ремонтні послуги на 141,75 млн грн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають