9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 6 Жовтня, 2022

Як Луцький завод «Богдан» захищає навколишнє середовище

blankДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» – це найбільше підприємство в Україні з виробництва сучасних автобусів, тролейбусів і електробусів, які виготовляються із застосуванням унікальних  технологій виробництва.

Турбота про майбутнє – одне з ключових завдань підприємства. Про це свідчить, зокрема й те, що корпорація «Богдан» інвестувала понад 150 млн. дол. США. в побудову нових цехів і закупівлю обладнання, яке відповідає сучасним екологічним стандартам. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу корпорації «Богдан».

На ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» здійснюється дотримання міжнародних та національних вимог у сфері охорони навколишнього природного середовища та охорони праці, завдяки використанню в роботі надсучасного обладнання, яке встановлене в цехах підприємства.

Дбайливе ставлення до навколишнього середовища починається вже з цеху, де обробляється метал: тут можна побачити сучасні лазерні верстати, які допомагають зменшити кількість відходів виробництва, а під час їхньої роботи здійснюється мінімальний вплив на забруднення атмосфери. Зварювальне устаткування кузовного виробництва обладнане  централізованими фільтруючими установками на кожному робочому місці, а у фарбувальних камерах встановлені сучасні фільтри для очистки повітря від фарбувального аерозолю, після чого в атмосферу потрапляє очищене повітря.

На підприємстві експлуатуються також очисні споруди, в модернізацію яких були вкладено чимало інвестицій.

Працівники ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» постійно приймають участь у різноманітних громадських заходах, спрямованих на поліпшення стану довкілля рідного міста. На підприємстві силами працівників здійснюються озеленення газонів, висаджування квітів, облаштування благоустрою території та виробничих приміщень, а в рамках участі у загальноміських толоках проводяться прибирання територій міських парків, очищення прибережної зони міських річок тощо.

У планах підприємства – залучення коштів для ще новішого обладнання, яке йтиме в ногу з часом у плані захисту навколишнього середовища та сприятиме збереженню довкілля для майбутніх поколінь.

Про всі старання ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» свідчить також нещодавно отримана Подяка Луцької міської ради за роботу в галузі збереження й відновлення довкілля, активну участь у загальноміських природоохоронних заходах і акціях.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають