9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 11 Квітня, 2021

Як Луцький завод «Богдан» захищає навколишнє середовище

 • ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» – це найбільше підприємство в Україні з виробництва сучасних автобусів, тролейбусів і електробусів, які виготовляються із застосуванням унікальних  технологій виробництва.

  Турбота про майбутнє – одне з ключових завдань підприємства. Про це свідчить, зокрема й те, що корпорація «Богдан» інвестувала понад 150 млн. дол. США. в побудову нових цехів і закупівлю обладнання, яке відповідає сучасним екологічним стандартам. Повідомляє Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу корпорації «Богдан».

  На ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» здійснюється дотримання міжнародних та національних вимог у сфері охорони навколишнього природного середовища та охорони праці, завдяки використанню в роботі надсучасного обладнання, яке встановлене в цехах підприємства.

  Дбайливе ставлення до навколишнього середовища починається вже з цеху, де обробляється метал: тут можна побачити сучасні лазерні верстати, які допомагають зменшити кількість відходів виробництва, а під час їхньої роботи здійснюється мінімальний вплив на забруднення атмосфери. Зварювальне устаткування кузовного виробництва обладнане  централізованими фільтруючими установками на кожному робочому місці, а у фарбувальних камерах встановлені сучасні фільтри для очистки повітря від фарбувального аерозолю, після чого в атмосферу потрапляє очищене повітря.

  На підприємстві експлуатуються також очисні споруди, в модернізацію яких були вкладено чимало інвестицій.

  Працівники ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» постійно приймають участь у різноманітних громадських заходах, спрямованих на поліпшення стану довкілля рідного міста. На підприємстві силами працівників здійснюються озеленення газонів, висаджування квітів, облаштування благоустрою території та виробничих приміщень, а в рамках участі у загальноміських толоках проводяться прибирання територій міських парків, очищення прибережної зони міських річок тощо.

  У планах підприємства – залучення коштів для ще новішого обладнання, яке йтиме в ногу з часом у плані захисту навколишнього середовища та сприятиме збереженню довкілля для майбутніх поколінь.

  Про всі старання ДП «АСЗ №1» АТ «АК «Богдан Моторс» свідчить також нещодавно отримана Подяка Луцької міської ради за роботу в галузі збереження й відновлення довкілля, активну участь у загальноміських природоохоронних заходах і акціях.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  ДТЕК використовує дрон-кулю для інспекції виробництва

  В результаті співпраці Innovation DTEK, ДТЕК Енерго і DroneUA, захищений дрон Elios 2, вироблений швейцарською компанією Flyability,...

  “Укроборонпром” працює над створенням керованих снарядів 155-мм з дальністю 50 кілометрів

  В України продовжують розвивати тематику керованих боєприпасів в рамках програми "Квітник"/"Барвінок". Про амбітні плани з розвитку боєприпасної галузі Концерну розповів директор Дивізіону...

  Міноборони отримає літак Ан-148 від “Антонова” та гелікоптер Мі-8

  Літак Ан-148-100В та гелікоптер Мі-8МТВ-1 зі складу Державного авіаційного підприємства "Україна" (підпорядкована ДУСі) передають у розпорядження Міністерству оборони України.

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.Передає Національний Промисловий Портал з...

  “Укравтодор” розпочав ремонт автодороги на території Чорнобильської зони (фото)

  У Чорнобильській зоні стартували ремонтні роботи на 40 кілометровій ділянці дороги між КПП "Дитятки" і КПП "Прип'ять" та під'їзду до ЧАЕС.

  П’ятий екіпаж катера Island готовий до відправки на навчання у США

  П’ятий екіпаж патрульного катеру Island готовий до виряджання у США на навчання.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Виділено кошти на реконструкцію та розбудову пунктів пропуску на Закарпатті

  Закарпатська область отримає кошти на реконструкцію старих та будівництво нових пунктів пропуску на Українському кордоні з державами Європейського Союзу.

  Проведено стендові випробування двигуна для надзвукової ракети «Блискавка»

  Державне підприємство «Івченко-Прогрес» провело стендові випробування прототипу двигуна до надзвукової ракети «Блискавка».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на УМП.

  Зараз читають

  “Держгідрографія” завершила установку буїв на трьох водосховищах для забезпечення річкових перевезень

  "Держгідрографія" завершила розміщення сезонних плавучих засобів навігаційного обладнання (ЗНО) на Дніпровському, Кам'янському та Каховському водосховищах.

  В разі закупівлі електровозів Alstom локалізація їх виробництва в Україні може скласти лише 15%

  Міністерство інфраструктури України повідомило, що орієнтовний рівень локалізації локомотивів, переговори про закупівлю яких ведуться з французькою компанією...

  Херсон зафрахтував п’ять теплоходів для річкових перевезень

  ДП "Адміністрація річкових портів" і КП "Херсонкомунтранссервіс" Херсонської міської ради уклали ряд договорів про передачу в бербоут-чартер...

  Заводі «Океан» прийняв на ремонт черговий суховантаж (фото)

  У Миколаєві 8 квітня на Суднобудівному заводі «Океан» стало для проходження ремонту судно SOLKA 2.