9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 21 Жовтня, 2021

Як Київський електровагоноремонтний завод ремонтує швидкісні поїзди Skoda (фото)

 • Капітальний ремонт двоповерхових поїздів Skoda “Укрзалізниці” виконується за графіком, перший з двох поїздів компанія отримає вже до кінця поточного року.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  За словами керівника АТ “Укрзалізниці” Івана Юрика, всі роботи з ремонту поїздів Skoda виконуються в колаборації з власним підприємством – Київським електровагоноремонтним заводом – й чеським заводом-виробником Skoda в Чехії.

  “Таке партнерство дозволяє здешевити і локалізувати значну частину ремонтних робіт, яка може бути виконана в Україні. При цьому, здійснити роботу над ключовими вузлами, агрегатами та моторними візками силами виробника. Кошти на відновлення цих поїздів ми передбачили в фінплані на цей рік”, – повідомив Юрик.

  “Укрзалізниця”, при відсутності форс-мажорів, пов’язаних з карантинними обмеженнями, планує отримати перший з двох поїздів вже до кінця 2021 року, а другий – на початку 2022 року.

  “Зараз йде ремонт кузовів, рам візків проміжних вагонів, покрівельного обладнання, струмоприймачів, кондиціонерів, дверних систем і системи водопостачання, внутрішньосалонного обладнання, приладів безпеки, радіостанції, систем управління тощо”, – йдеться в повідомленні УЗ.

  Також наголошується, що буде модернізована система відеоспостереження, а прожектори та освітлення салону стануть світлодіодними. Для зручності пасажирів також будуть додані розетки з USB-роз’ємами.

  “Для виконання частини робіт приєднаються українські підприємства на умовах субпідряду, а також будуть отримані консультації від чеської сторони, оскільки це перший капітальний ремонт поїздів такого класу в Україні”, – додали в УЗ.

  Повідомляється, що моторні візки головних вагонів електропоїзда будуть відправлені безпосередньо в Skoda Transportation Group – так само, наприклад, здійснювався аналогічний ремонт моторних візків Литовської залізниці, оскільки це є міжнародною практикою.

  Також “Укрзалізниця” розглядає варіанти маршрутів, на яких можна використовувати два швидкісних поїзди виробництва чеської Skoda після їх ремонту. Серед них – відновлення маршруту Київ – Харків – Київ, Київ – Тернопіль – Київ і організація нового маршруту Київ – Вінниця – Київ.

  Остаточний вибір буде оголошений після завершення ремонту і випробувального рейсу першого електропоїзда.

  Електропоїзди Skoda EJ675 City Elephant “Укрзалізниця” придбала у 2012 році перед Євро-2012. Електропоїзд складається з шести двоповерхових вагонів, має 636 місць, з них 46 – першого класу, 590 – другого. Електропоїзд розрахований на експлуатацію зі швидкістю до 160 кілометрів на годину.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Президент підписав закон про спрямування додаткових коштів на армію

  Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на...

  ​Нібулон сплатив понад 540 мільйонів гривень податків з початку року

  За три квартали 2021 року "Нібулон" направив 541,03 мільйонів гривень податків і зборів до бюджетів різних рівнів.Передає Національний Промисловий...

  Український «Руслан» доставить на Гуам гелікоптер ВМС Німеччини

  На Маріанський острів Гуам український літак Ан-124-100 «Руслан» доставить вертоліт «Sea Lynx» військових Німеччини.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  На підприємстві у Новомосковську відкрили новий соєпереробний цех

  У Новомосковську на Дніпропетровщині відкрили новий соєпереробний цех, розташований на заводі з виробництва кормів "АГРО КОМ".Передає Національний Промисловий Портал з...

  На розвиток та розбудову українського флоту витратять 1,3 мільярда фунтів британського кредиту

  Половина коштів з кредитних 2,5 мільярдів фунтів стерлінгів (2,7 млрд дол.), які Велика Британія надає Україні, піде на посилення українського флоту.

  Аудит ЄС підтвердив дієвість системи державного контролю якості молочних продуктів

  Єврокомісія завершила аудит офіційного контролю над виробництвом та сертифікацією молока та молочних продуктів з України, які призначені для експорту до Європейського Союзу.

  У Миколаєві побудують нову дорогу до морського порту

  У Миколаєві розробляється проєкт будівництва дороги в Миколаївський морський порт, яка пройде під Широкобальським мостом.Про це повідомив міський...

  Витрати на виробництво сільгосппродукції в Україні збільшились на третину

  У січні-серпні 2021 року витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні виросли на 35,6%, у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року (у...

  Зараз читають

  У листопаді Deutsche Bahn представить перші результати щодо вдосконалення пасажирських залізничних перевезень в Україні

  В рамках реалізації проєкту співпраці АТ "Укрзалізниця" і DB Engineering & Consulting 7 жовтня відбулося засідання координаційного...

  “Укроборонпром” оприлюднив перелік російських товарів, які необхідно замінити на вітчизняні та західні аналоги

  ДК «Укроборонпром» оприлюднив перелік компонентів військової техніки російського виробництва, що підлягають імпортозаміщенню, наразі він складається з понад 3000 позицій.

  Зросло виробництво автотранспорту в Україні

  У вересні на українських заводах було зібрано 909 одиниць автотранспортних засобів.Про...

  Аеропорт Одеса зустрів мільйонного пасажира з початку року

  У п'ятницю, 8 жовтня, Міжнародний аеропорт Одеса обслужив мільйонного пасажира в поточному році.Передає Національний...