9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Як Київський електровагоноремонтний завод ремонтує швидкісні поїзди Skoda (фото)

Капітальний ремонт двоповерхових поїздів Skoda “Укрзалізниці” виконується за графіком, перший з двох поїздів компанія отримає вже до кінця поточного року.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

За словами керівника АТ “Укрзалізниці” Івана Юрика, всі роботи з ремонту поїздів Skoda виконуються в колаборації з власним підприємством – Київським електровагоноремонтним заводом – й чеським заводом-виробником Skoda в Чехії.

“Таке партнерство дозволяє здешевити і локалізувати значну частину ремонтних робіт, яка може бути виконана в Україні. При цьому, здійснити роботу над ключовими вузлами, агрегатами та моторними візками силами виробника. Кошти на відновлення цих поїздів ми передбачили в фінплані на цей рік”, – повідомив Юрик.

“Укрзалізниця”, при відсутності форс-мажорів, пов’язаних з карантинними обмеженнями, планує отримати перший з двох поїздів вже до кінця 2021 року, а другий – на початку 2022 року.

“Зараз йде ремонт кузовів, рам візків проміжних вагонів, покрівельного обладнання, струмоприймачів, кондиціонерів, дверних систем і системи водопостачання, внутрішньосалонного обладнання, приладів безпеки, радіостанції, систем управління тощо”, – йдеться в повідомленні УЗ.

blank

Також наголошується, що буде модернізована система відеоспостереження, а прожектори та освітлення салону стануть світлодіодними. Для зручності пасажирів також будуть додані розетки з USB-роз’ємами.

“Для виконання частини робіт приєднаються українські підприємства на умовах субпідряду, а також будуть отримані консультації від чеської сторони, оскільки це перший капітальний ремонт поїздів такого класу в Україні”, – додали в УЗ.

blank

Повідомляється, що моторні візки головних вагонів електропоїзда будуть відправлені безпосередньо в Skoda Transportation Group – так само, наприклад, здійснювався аналогічний ремонт моторних візків Литовської залізниці, оскільки це є міжнародною практикою.

blank

Також “Укрзалізниця” розглядає варіанти маршрутів, на яких можна використовувати два швидкісних поїзди виробництва чеської Skoda після їх ремонту. Серед них – відновлення маршруту Київ – Харків – Київ, Київ – Тернопіль – Київ і організація нового маршруту Київ – Вінниця – Київ.

Остаточний вибір буде оголошений після завершення ремонту і випробувального рейсу першого електропоїзда.

blank

Електропоїзди Skoda EJ675 City Elephant “Укрзалізниця” придбала у 2012 році перед Євро-2012. Електропоїзд складається з шести двоповерхових вагонів, має 636 місць, з них 46 – першого класу, 590 – другого. Електропоїзд розрахований на експлуатацію зі швидкістю до 160 кілометрів на годину.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають