9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Вже п’ятий за рахунком трамвай «VinWay» вийде на лінії Вінниці (фото)

«VinWay», – перший з 4-х запланованих на цей рік вагонів вже виготовлений, пройшов обкатку по усіх маршрутах, і «Вінницькою транспортною компанією» отримано позитивний висновок від регіональної технічної інспекції щодо його експлуатації.

Про це повідомив міський голова Вінниці Сергій Моргунов на своїй сторінці у Facebook, передає Зроблено в Україні.

Це вже другий 16-метровий низькополий трамвай. Як і у першому такому вагоні система керування двигунами розміщена зверху на трамваї, а не знизу. Система чеського виробництва, яка дозволяє приблизно на третину зменшувати споживання електроенергії. Пантограф (пристрій для знімання струму з контактного провідника), як і на усіх низькополих «VinWay», автоматично піднімається та опускається, а не вручну, як раніше. А серед новацій – нова система відкривання дверей з більш сучасними редукторами.

Вже днями черговий «VinWay» вийде на лінії. За словами керівництва «Вінницької транспортної компанії», планується, що він буде їздити на 2-му та 5-му маршрутах.

А працівники трамвайного депо вже починають ремонт візків для модернізації наступного 16-метрового вагону і закупку усіх комплектуючих. Кузов для вагону вінницьким підприємством «Ремтехсільмаш» вже зроблений і у п’ятницю його мають привезти до депо.

В цьому році ми запланували модернізувати один вагон КТ-4 (він буде 31-метровим) і три 16-метрові вагони Т-4. Для модернізації коротких вагонів потрібно приблизно 2,5 місяці, для довгого – три з половиною. Тож йдемо у графіку. Дякую усім працівникам депо, які дали нове життя ще одному вінницькому трамваю «VinWay»

Останні новини:

Зараз читають