9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Виробник маніпуляторів на Вінничині удосконалив виробництво

Начальник Вінницької обласної військової адміністрації Сергій Борзов відвідав Турбівський машинобудівний завод, який вдосконалює виробництво маніпуляторів для безперебійного відвантаження продукції.

Про це повідомляє на своїй сторінці у Фейсбук Сергій Борзов, передає Промисловий Портал.

«Один кран виготовляємо за день – за сім років уже настільки удосконалили виробництво. Перед війною за нашими маніпуляторами SG-7500 в чергу записувались за 8 місяців. Тепер ця черга дещо «завмерла» із зрозумілих причин, але попит залишається. Маніпулятори потрібні скрізь – лісозаготівельних, будівельних та інших господарствах. В Україні ми – єдиний виробник, і продаємо лише на український ринок. Це принципова позиція», – зазначає Степан Сокілецький – автор ідеї, конструктор, а тепер і директор Турбівського машинобудівного.

Війна змінила бізнес-плани підприємства, але не зупинила бажання і надалі працювати на Перемогу та бути корисними для ЗСУ, попри виклики для економіки.

«У Степана Степановича є нові ідеї, а тим паче, є досвід як удосконалити технологію. Розробку нашого конструкторського бюро високо оцінили колеги в Австрії. Є нагороди. Але спочатку треба задовільнити ринок України. Моя принципова позиція: не підіймати ціну, бо іноземні аналоги значно дорожчі. Ми зі свого боку сьогодні можемо бути корисними для України. Дякую вінничанам за позицію і за пошуки нестандартних рішень, аби наблизити Перемогу», – зазначає Сергій Борзов.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають