9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 15 Червня, 2021

Виробництво іноземних електровозів для “Укрзалізниці” може початися в кінці 2020 року

 • У разі визначення постачальника електровозів для “Укрзалізниці”, випуск локомотивів може стартувати вже в кінці поточного року.

  Про це в колонці на ЦТС, присвяченій питанню локалізації виробництва локомотивів в Україні, розповів член правління АТ Укрзалізниця Франтішек Буреш. Передає Національний Промисловий Портал.

  “За попередніми даними, нелокальне виробництво електровозів для “Укрзалізниці” почнеться в кінці 2020 року і займе від 9 до 18 місяців. Тоді ж, після узгодження технічних питань зі світовим виробником, українські компанії повинні активізуватися в організації локального виробництва вищевказаних складових локомотива”, – написав Буреш. При цьому він не вказав, яка кількість локомотивів планується до виробництва в перші 9-18 місяців.

  Топменеджер “Укрзалізниці” додав, що “якщо всі процедури відбору пройдуть без затримок, уряд встановить Методологію оцінки співвідношення ціни локалізації в ціні електровоза, а також, при наявності фінансування, вже на початку 2022 року Україна може отримати локомотиви з мінімальною 25% локалізацією виробництва в Україні. У перспективі в наступні п’ять років, за умови створення СП, цілком логічний вихід на локалізацію в 50%”.

  Нагадаємо, що в кінці квітня “Укрзалізниця” почала процес відбору виробника для оновлення парку електровозів. Згідно з запрошенням для участі в конкурсному відборі, УЗ визначила потребу в закупівлі 135 електровозів змінного струму, 50 – постійного струму, 20 двосистемних локомотивів змінного/постійного струму (25кВ /3кВ). У сумі – 205 електровозів.

  “Виробник повинен підтвердити готовність до локалізації на мінімальному рівні 15% (бажано 25-30% або вище) виробництва всіх електровозів в Україні з подальшим збільшенням рівня локалізації”, – написано в Запрошенні.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  У Києві представили бронеавтомобілі «Новатор» з ударним БПЛА та бойовим модулем (фото)

  Компанія «Українська бронетехніка» продемонструвала на виставці «Зброя та безпека - 2021» дві нові версії спеціального броньованого авто...

  Представлено дизайн нового зенітно-ракетного комплексу від КБ «ЛУЧ»

  Державне Київське конструкторське бюро «ЛУЧ» на міжнародній зброярській виставці «Зброя та Безпека - 2021» представило макет зенітно-ракетного комплексу середньої дальності, над яким...

  З’явилась відеопрезентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE

  На виставці "Зброя та Безпека-2021" відбудеться офіційна презентація надсучасного українського багатоцільового ударного stealth-БПЛА ACE ONE.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням...

  КБ «ЛУЧ» представить на виставці «Зброя та безпека» ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  КБ «ЛУЧ», яке входить до складу ДК "Укроборонпром" презентує на міжнародній зброярській виставці «Зброя та безпека» керовану авіаційну ракету УП-277 класу «повітря-повітря»

  Європейський інвестиційний банк планує виділити Харкову 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв

  Європейський інвестиційний банк може виділити близько 75 мільйонів євро на закупівлю нових трамваїв і розбудову супутньої інфраструктури для Харкова.

  Українські науковці розробили нове обладнання для виробництва комплектуючих до турбін та авіадвигунів

  У Інституті електрозварювання ім. Є.О. Патона НАН України вперше в Україні розроблено устаткування, яке призначене для пошарового виготовлення металевих виробів заданої форми...

  Техніку ЗСУ почали оснащувати вітчизняною тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds (фото)

  Військову техніку Збройних сил України почали оснащувати тепловізійною системою нічного керування Atri Tinds, яка розроблена приватною компанією НВО "Небо України".

  Крюківці планують випустити четвертий дизель-поїзд ДПКр-3 до кінця серпня

  Крюківський вагонобудівний завод планує зібрати четвертий тривагонний дизель-поїзд ДПКр-3 до Дня Незалежності України.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на ЦТС.

  Зараз читають

  В Україні майже вдвічі збільшилось виробництво «зеленої» електрики

  У 2020 році Україна виробила понад 10,2 млрд кВт-год електроенергії з відновлюваних джерел, що фактично у два...

  Зерновий термінал Neptune у порту Південний з часу відкриття перевалив понад 6,6 мільйона тонн зернових

  З червня 2018 року, коли був запущений в роботу зерновий термінал Neptune в порту Південний, даним підприємством...

  Міжнародні Авіалінії України перевезли 736 тисяч пасажирів з початку року

  Авіакомпанія "Міжнародні Авіалінії України" в період з січня по травень 2021 року перевезла 735 898 пасажирів, що...

  ХКБМ замовив велику партію з 30 башт для бронетранспортерів БТР-4Е

  ДП "Харківське конструкторське бюро з машинобудування імені О. Морозова", яке входить до складу ДК "Укроборонпром", замовило за...