9.5 C
Alba Iulia
Субота, 9 Грудня, 2023

Впродовж двох років ХТЗ отримає 230 млн гривень інвестицій

Перший транш програми модернізації Харківського тракторного заводу (ХТЗ) у розмірі 40 млн гривень вже був освоєний підприємством на модернізацію обладнання, повідомляє РБК-Україна

Відповідну заяву 19 липня зробив нинішній власник підприємства Олександр Ярославський (група DCH), відповідаючи на запитання журналістів у Дніпрі.

За його словами, загальна сума інвестицій, передбачених на фінансування відповідних проектів, становить близько 230 млн грн на дворічний період. Реалізація програми дозволить підприємству прискорити процес повернення на традиційні для себе ринки після тривалого простою при минулому власника.

“Рік Харківський тракторний завод простояв. Природно, святе місце порожнім не буває. Ринки, які завод традиційно займав, зайняли конкуренти. Нам сьогодні доводиться з боєм по міліметру ці ринки якось відвойовувати”, – зазначив бізнесмен.

За його словами, підприємство випускає той обсяг продукції, який здатний реалізувати. Однак перспективи нарощування виробництва зберігаються.

“Робити продукцію на склад ніякого сенсу немає. Ми виробляємо стільки, скільки можна продати. Але хочемо виробляти більше. Тобто те, що ХТЗ стояти не буде – це я вам можу сказати однозначно”, – підкреслив Ярославський.

Він нагадав присутнім про те, що потужності легендарного машинобудівного заводу в радянський період дозволяли випускати більше 50 тис. тракторів щороку. При цьому на підприємстві працювало 45 тис. осіб проти 3 тис. співробітників в даний час.

“З урахуванням того, що ХТЗ взагалі стояв, то я вважаю, що це – харківський подвиг”, – сказав Ярославський.

 

Останні новини:

Зараз читають