9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Волинські школярі защедрували для працівників «Богдан Моторс»

Різдвяна колядка для працівників ДП «Автоскладальний завод №1 «ПАТ «Автомобільна компанія «Богдан Моторс» зазвучала 12 січня 2017 року під час екскурсії на виробництво учнів загальноосвітніх шкіл с. Борочиче Горохівського району та смт Турійськ, які стали повноправними власниками та пасажирами новеньких шкільних автобусів.

Про це повідомили в управлінні освіти, науки та молоді Волинської обласної державної адміністрації.

Спеціалізовані автобуси для перевезення школярів «Богдан А 22412», обладнано у відповідності до всіх вимог, які висуваються до шкільного транспорту в Україні. Сидіння в автобусі обладнані пасами безпеки, підголівниками та підлокітниками, а також спеціальними кошиками для шкільних портфелів. Автобуси промарковані написом «Шкільний автобус», на них встановлені розпізнавальні знаки «Діти».

Для дітей організовано екскурсію на державне підприємство «Богдан Моторс». Учнів ознайомили з виробничими потужностями заводу та його історією, розповіли про технології створення автобусів та тролейбусів, а також продемонстрували інновації та умови, в яких виробляється та комплектується сучасний транспорт.

Щирі вітання та побажання діти адресували робітникам у зварювальному, фарбувальному та складальному цехах, а також для тих, хто причетний до складного процесу народження транспортних засобів.

Зі словами вдячності та побажаннями успіху до представників трудового колективу звернулися голова батьківського комітету загальноосвітньої школи с. Борочиче Горохівського району та вчитель навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-гімназія» смт Турійськ.

Ця подія стала заключним етапом естафети «Шкільний автобус» у 2016 році, під час якої 34 нові автобуси, виготовлені на підприємстві, вручено навчальним закладам області для здійснення організованого підвезення школярів. У той же час – це старт нового етапу поповнення та оновлення парку шкільних автобусів, який заплановано провести у 2017 році.

Будь-яка нова техніка потребує кваліфікованого обслуговування в ході її використання. Адміністрацією підприємства спільно з управлінням освіти, науки та молоді Волинської облдержадміністрації у Навчальному центрі заводу організовано навчання для водіїв автобусів та механіків, відповідальних за експлуатацію автомобільного парку.

Отже, добігши кінця, естафета «Шкільний автобус» 2016 року  успішно надала старт новій, яка триватиме у 2017 році.

- Advertisement -

Останні новини:

Зараз читають