9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 31 Березня, 2023

Волинська область отримала нові шкільні автобуси Богдан А22412

Луцький завод «Богдан» 12 жовтня урочисто передав нові комфортабельні шкільні автобуси Богдан А22412 для перевезення учнів Волинської області.

Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на Auto Today.

В рамках соціальної програми «Шкільний автобус» техніку отримають Рівненська, Луковська, Колківська, Боратинська і Павловська об’єднані територіальні громади, а також громада Маневицького району Волині.

За 9 місяців з початку року, «Богдан» вже передав по даній програмі 19 автобусів, а до кінця року в рамках виконання тендерних зобов’язань передасть ще 21 одиницю техніки. Автобус Богдан А22412 є сучасним транспортним засобом українського виробництва, який відповідає екологічному стандарту Euro 5 і повністю відповідає всім необхідним вимогам безпеки для перевезення учнів.

«Ці автобуси, як і інша техніка виробництва корпорації «Богдан», виготовляються з використанням комплектуючих кращих світових виробників …. Корпорація «Богдан» передала шкільні автобуси на Волинь в рамках тендеру на 16 млн грн. У той же час Луцький автоскладальний завод в минулому році заплатив більше 80 млн грн. податків. Ці гроші йдуть на розвиток інфраструктури регіону і країни в цілому, виплату пенсій, стипендій тощо», – підкреслив прес-секретар корпорації Сергій Красуля.

АвторAuto Today

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають