9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 2 Жовтня, 2023

Внаслідок ракетного обстрілу зруйновано будівлі Новокраматорського машинобудівного заводу

Внаслідок ракетного обстрілу, що стався 5 червня, зруйновано Новокраматорський машинобудівний завод (НКМЗ).

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на GMK centre.

Про масштаби руйнувань НКМЗ не повідомляється, але відомо, що на його території знайшли тіла 7 загиблих.

«Після проведення аварійно-рятувальних та пошукових робіт на території зруйнованого 5 червня Новокраматорського машинобудівного заводу виявлено тіла 7 загиблих. Інформація про жертв та постраждалих уточнюється», – сказано у повідомленні пресслужби Об’єднаних сил.

Своєю чергою, мер Краматорська Олександр Гончаренко трохи раніше повідомляв про суттєві пошкодження на обстріляних 5 червня підприємствах.

«Нічний авіаракетний удар по Краматорську. “Звільняють” нас від індустрії. За попередньою інформацією, без жертв, але серйозних пошкоджень на двох підприємствах міста», – писав він на своїй сторінці у Facebook.

Зазначимо, що НКМЗ оголосив про консервацію виробничих потужностей 28 лютого. За інформацією профкому підприємства, працівникам виплатили за червень зарплату у розмірі 2/3 від тарифної ставки.

blank
Конусна дробарка виробництва НКМЗ

При цьому віцепрезидент НКМЗ Дмитро Скудар заявляє про відсутність надходжень коштів та процес перереєстрації підприємства.

«З 22 лютого, після виступу Джо Байдена про можливість війни в Україні, вони (американські банки. – ред.) не пропускають на Краматорськ оплату від замовників за експортні контракти», – наголосив він.

Довідка

Новокраматорський машинобудівний завод – найбільше у Європі підприємство індивідуального важкого машинобудування. Завод серед іншого спеціалізується на виробництві прокатного, металургійного та гірничодобувного обладнання. Географія поставок включає 79 країн світу. Серед них – Франція, Італія, Польща та країни СНД.

Останні новини:

Зараз читають