9.5 C
Alba Iulia
Середа, 1 Лютого, 2023

Вітчизняний виробник спецтехніки закупив новітнє обладнання (фото)

Нове сучасне обладнання змонтовано та введено в експлуатацію підприємством “Спецбудмаш”.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

В кінці серпня на заводі ПрАТ «Спецбудмаш» був повністю завершений весь комплекс монтажних і пусконалагоджувальних робіт та введено в експлуатацію новітнє верстатне обладнання тайванської фірми ТМТ.

Надійність даних верстатів, сучасні технології металообробки дозволять випускати продукцію будь-якого ступеня складності. У комплект поставки увійшли: центр обробки вертикально фрезерний з ЧПУ серія TLV 850II, токарні верстати з ЧПУ серії ТТВ – 30ВМ і TTL – 10G.

Вертикально фрезерний центр обробки серії TLV, змонтований на заводі «Спецбудмаш», побудований на основі новітніх технологій і призначений для комплексної обробки складних деталей з різних конструкційних матеріалів (сталь, алюміній) для різних типів виробництв: штучного, дрібносерійного, серійного.

Верстат на роликових напрямних, мотор шпинделя дає 20 тис. об.в хвилину. Оснащений системою лазерного контролю.
Токарний верстат ТТВ – 30ВМ. З числовим програмним управлінням й фрезерною функцією.

Верстати цієї серії призначені для жорсткої токарної обробки всіх груп матеріалів — важке точіння. Високоточний агрегат з ЧПУ 30ВМ застосовується для обробки деталей з точністю позиціонування до 0,003 мм і повторюваністю до 0,005 мм. Областю його застосування є також токарна обробка зовнішніх і внутрішніх поверхонь деталей типу тіл обертання зі ступінчастим або криволінійним профілем. Зокрема, нарізування різьб, свердління, зенкування.
Верстат оснащений п’ятнадцатидюймовим патроном, посиленою гідравлічною задньою бабкою, гідравлічним револьвером для інструменту 40 × 40 (d50мм).

TL серія. Верстат з цієї серії, встановлений на заводі, призначений для високоточного токарного оброблення малорозмірних складних деталей зі сталей і кольорових сплавів в умовах штучного, дрібносерійного, масового виробництва. Точність позиціонування – 0,01 мм, повторюваність – 0,006 мм.

Відмінна особливість TL – G10 – пряма станина. У порівнянні з похилою більш жорстка конструкція з чудовою системою видалення стружки. Верстат легко переналагоджується. Оснащений пасткою деталей, конвеєром, завантажувачем.

Ці новітні металообробні верстати відмінно вписуються в основний технологічний процес.

За всіма розрахунками, завдяки їх роботі значно підвищиться продуктивність праці дільниці та підприємства в цілому.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають