9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 21 Жовтня, 2021

Вітчизняний виробник спецтехніки закупив новітнє обладнання (фото)

 • Нове сучасне обладнання змонтовано та введено в експлуатацію підприємством “Спецбудмаш”.

  Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на прес-службу підприємства.

  В кінці серпня на заводі ПрАТ «Спецбудмаш» був повністю завершений весь комплекс монтажних і пусконалагоджувальних робіт та введено в експлуатацію новітнє верстатне обладнання тайванської фірми ТМТ.

  Надійність даних верстатів, сучасні технології металообробки дозволять випускати продукцію будь-якого ступеня складності. У комплект поставки увійшли: центр обробки вертикально фрезерний з ЧПУ серія TLV 850II, токарні верстати з ЧПУ серії ТТВ – 30ВМ і TTL – 10G.

  Вертикально фрезерний центр обробки серії TLV, змонтований на заводі «Спецбудмаш», побудований на основі новітніх технологій і призначений для комплексної обробки складних деталей з різних конструкційних матеріалів (сталь, алюміній) для різних типів виробництв: штучного, дрібносерійного, серійного.

  Верстат на роликових напрямних, мотор шпинделя дає 20 тис. об.в хвилину. Оснащений системою лазерного контролю.
  Токарний верстат ТТВ – 30ВМ. З числовим програмним управлінням й фрезерною функцією.

  Верстати цієї серії призначені для жорсткої токарної обробки всіх груп матеріалів — важке точіння. Високоточний агрегат з ЧПУ 30ВМ застосовується для обробки деталей з точністю позиціонування до 0,003 мм і повторюваністю до 0,005 мм. Областю його застосування є також токарна обробка зовнішніх і внутрішніх поверхонь деталей типу тіл обертання зі ступінчастим або криволінійним профілем. Зокрема, нарізування різьб, свердління, зенкування.
  Верстат оснащений п’ятнадцатидюймовим патроном, посиленою гідравлічною задньою бабкою, гідравлічним револьвером для інструменту 40 × 40 (d50мм).

  TL серія. Верстат з цієї серії, встановлений на заводі, призначений для високоточного токарного оброблення малорозмірних складних деталей зі сталей і кольорових сплавів в умовах штучного, дрібносерійного, масового виробництва. Точність позиціонування – 0,01 мм, повторюваність – 0,006 мм.

  Відмінна особливість TL – G10 – пряма станина. У порівнянні з похилою більш жорстка конструкція з чудовою системою видалення стружки. Верстат легко переналагоджується. Оснащений пасткою деталей, конвеєром, завантажувачем.

  Ці новітні металообробні верстати відмінно вписуються в основний технологічний процес.

  За всіма розрахунками, завдяки їх роботі значно підвищиться продуктивність праці дільниці та підприємства в цілому.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Президент підписав закон про спрямування додаткових коштів на армію

  Президент України Володимир Зеленський підписав Закон «Про внесення змін до Закону України «Про Державний бюджет України на...

  ​Нібулон сплатив понад 540 мільйонів гривень податків з початку року

  За три квартали 2021 року "Нібулон" направив 541,03 мільйонів гривень податків і зборів до бюджетів різних рівнів.Передає Національний Промисловий...

  Український «Руслан» доставить на Гуам гелікоптер ВМС Німеччини

  На Маріанський острів Гуам український літак Ан-124-100 «Руслан» доставить вертоліт «Sea Lynx» військових Німеччини.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  На підприємстві у Новомосковську відкрили новий соєпереробний цех

  У Новомосковську на Дніпропетровщині відкрили новий соєпереробний цех, розташований на заводі з виробництва кормів "АГРО КОМ".Передає Національний Промисловий Портал з...

  На розвиток та розбудову українського флоту витратять 1,3 мільярда фунтів британського кредиту

  Половина коштів з кредитних 2,5 мільярдів фунтів стерлінгів (2,7 млрд дол.), які Велика Британія надає Україні, піде на посилення українського флоту.

  Аудит ЄС підтвердив дієвість системи державного контролю якості молочних продуктів

  Єврокомісія завершила аудит офіційного контролю над виробництвом та сертифікацією молока та молочних продуктів з України, які призначені для експорту до Європейського Союзу.

  У Миколаєві побудують нову дорогу до морського порту

  У Миколаєві розробляється проєкт будівництва дороги в Миколаївський морський порт, яка пройде під Широкобальським мостом.Про це повідомив міський...

  Витрати на виробництво сільгосппродукції в Україні збільшились на третину

  У січні-серпні 2021 року витрати на виробництво сільськогосподарської продукції в Україні виросли на 35,6%, у порівнянні з аналогічним періодом попереднього року (у...

  Зараз читають

  Житомирський завод IZOVAT розширює виробництво та будує новий цех (фото)

  Житомирський завод теплоізоляційних матеріалів IZOVAT інвестує у власне виробництво спільно з ЄБРР близько 30 мільйонів євро.

  «Миколаївський суднобудівний завод» прийняв на ремонт патрульний катер «Скадовськ» (фото)

  На ДП «Миколаївський суднобудівний завод» зайшов для докового ремонту патрульний катер Р170 «Скадовськ» Військово-морських сил України.

  Бучацький мальтозний завод продали за 40 млн гривень

  На онлайн-аукціоні, який відбувся учора, 18 жовтня, продали завод на Тернопільщині. Йдеться про цілісний майновий комплекс державного...

  Морська пошуково-рятувальна служба хоче купити судно, здатне працювати в льодових умовах

  Підприємство "Морська пошуково-рятувальна служба" планує купити швидкісне морське пошуково-рятувальне судно.Про це передає Національний Промисловий...