9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 24 Березня, 2023

Виробництво української сільгосптехніки збільшить свою частку на ринку до 30%.

blank
ХТЗ / Фото УНІАН

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив про те, що введення урядом програма стимулювання сільськогосподарського машинобудування дозволить в 2017 році виробити української техніки на понад 3 млрд грн і збільшити її частку на ринку до 30%.

Про це повідомила прес-служба Кабміну, передає ПромПолітІнформ .

Ми зараз зробили програму, яка в 2017 році дозволить зробити української техніки на понад 3 млрд грн. Тобто ми займемо приблизно 30% ринку сільськогосподарської техніки. Це означає, що навколо цього будуть десятки тисяч робочих місць, – заявив Прем’єр-міністр.

Відзначається, що в структурі економіки країни промислові виробництва займають 31%.

Я не дарма сьогодні відвідую промислові підприємства, тому що я вважаю, що наша промисловість має величезний потенціал для розвитку, нам необхідно тільки створити умови. І ми такі умови почали створювати, – зазначив Глава уряду.

Розвиток національної економіки є одним з головних пріоритетів уряду, підкреслив Прем’єр-міністр.

З цією метою уряд, зокрема, початок «капітальний ремонт» країни, розвиває енергетику, наростив видобуток українського газу, здійснює інші заходи в напрямку досягнення енергетичної незалежності.

Серед іншого, розроблені програми, спрямовані на підтримку металургії, поглиблення сільськогосподарського виробництва. Уряд працює над програмами імпортозаміщення у всіх секторах економіки для збільшення кількості робочих місць для українців.

В 4 кварталі 2016 року ВВП країни показав зростання в 4,7%. Це свідчить, що програми, які запускає уряд, дають свій позитив, зазначив Гройсман.

Ми повинні бути енергонезалежною, економічно сильної і соціально справедливої ​​країною. Це моє завдання як Прем’єр-міністра, я кожен день над цим працюю. І вважаю, що ми маємо всі можливості для того, щоб в українців були вищі заробітні плати, справедливі пенсії, щоб українці їздили за нормальними дорогами, в нормальних поїздах, щоб внаслідок децентралізації ми отримали доступ до якісних дитячим садам, школам, охороні здоров’я, – зазначив він.

Ті заходи, що сьогодні закладає уряд, матимуть позитивний ефект, переконаний Прем’єр-міністр.

Ми здатні, і ми обов’язково досягнемо успіху. Успіх означає лише єдине – підвищити якість життя людей: від людей похилого віку до дитини, – підкреслив Глава уряду.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають