9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 3 Серпня, 2021

Виробництво української сільгосптехніки збільшить свою частку на ринку до 30%.

 • ХТЗ / Фото УНІАН

  Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив про те, що введення урядом програма стимулювання сільськогосподарського машинобудування дозволить в 2017 році виробити української техніки на понад 3 млрд грн і збільшити її частку на ринку до 30%.

  Про це повідомила прес-служба Кабміну, передає ПромПолітІнформ .

  Ми зараз зробили програму, яка в 2017 році дозволить зробити української техніки на понад 3 млрд грн. Тобто ми займемо приблизно 30% ринку сільськогосподарської техніки. Це означає, що навколо цього будуть десятки тисяч робочих місць, – заявив Прем’єр-міністр.

  Відзначається, що в структурі економіки країни промислові виробництва займають 31%.

  Я не дарма сьогодні відвідую промислові підприємства, тому що я вважаю, що наша промисловість має величезний потенціал для розвитку, нам необхідно тільки створити умови. І ми такі умови почали створювати, – зазначив Глава уряду.

  Розвиток національної економіки є одним з головних пріоритетів уряду, підкреслив Прем’єр-міністр.

  З цією метою уряд, зокрема, початок «капітальний ремонт» країни, розвиває енергетику, наростив видобуток українського газу, здійснює інші заходи в напрямку досягнення енергетичної незалежності.

  Серед іншого, розроблені програми, спрямовані на підтримку металургії, поглиблення сільськогосподарського виробництва. Уряд працює над програмами імпортозаміщення у всіх секторах економіки для збільшення кількості робочих місць для українців.

  В 4 кварталі 2016 року ВВП країни показав зростання в 4,7%. Це свідчить, що програми, які запускає уряд, дають свій позитив, зазначив Гройсман.

  Ми повинні бути енергонезалежною, економічно сильної і соціально справедливої ​​країною. Це моє завдання як Прем’єр-міністра, я кожен день над цим працюю. І вважаю, що ми маємо всі можливості для того, щоб в українців були вищі заробітні плати, справедливі пенсії, щоб українці їздили за нормальними дорогами, в нормальних поїздах, щоб внаслідок децентралізації ми отримали доступ до якісних дитячим садам, школам, охороні здоров’я, – зазначив він.

  Ті заходи, що сьогодні закладає уряд, матимуть позитивний ефект, переконаний Прем’єр-міністр.

  Ми здатні, і ми обов’язково досягнемо успіху. Успіх означає лише єдине – підвищити якість життя людей: від людей похилого віку до дитини, – підкреслив Глава уряду.


  Про допомогу проекту

  Також на цю тему

  Останні новини

  Wizz Air Hungary почала літати над Чорним морем під відповідальністю України

  Авіакомпанія Wizz Air Hungary з середи, 28 липня, почала виконувати польоти в Сімферопольському районі польотної інформації (РПІ)...

  Україна вела переговори з Boeing про локалізацію літаків T-7A

  Колишній керівник ДП «Антонов» Олександр Лось розказав, що Україна вела переговори з Boeing по локалізації літаків T-7A Red Hawk.Про...

  Приватна компанія на замовлення ЗСУ відремонтує близько 150 двигунів для бронетехніки, систем залпового вогню та ЗРК

  Чергові два великих тендери, з пакета "липневих" замовлень Міноборони, з капітального ремонту значної партії дизельних двигунів попередньо виграла приватна фірма "ПРОМЕНЕРГО".

  На Одещині виконали випробувальні пуски модернізованих ракет до ОТРК “Точка-У” та нових “Тайфун-1” (відео)

  На полігоні Збройних сил України відбулись пуски модернізованих зразків ракет для ОТРК "Точка-У" та ракет "Тайфун-1" до систем РСЗВ 122-мм. Випробувальні пуски...

  На «Завод 410 ЦА» для ремонту прибув Ан-74 Прикордонної служби Казахстану

  На «Завод 410 ЦА» прибув транспортний Ан-74 Прикордонної служби Казахстану для проведення регламентних робіт.Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  На верфі «Нібулон» завершили ремонт пошуково-рятувального судна «Олександр Охрименко» (фото)

  Пошуково-рятувальне судно Військово-морських сил України «Олександр Охрименко» (A715) завершило ремонт на верфі «Нібулон».Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Мілітарний.

  Транспортні підприємства України з початку року перевезли 1,2 мільярда пасажирів

  Транспортні компанії України в січні-червні 2021 року перевезли 1,263 мільярда пасажирів, що на 4,2% більше, ніж за аналогічний період 2020 року, повідомила...

  Харківський автозавод отримав замовлення на капремонт 20 тягачів МТЛБ

  ДП «Харківський автомобільний завод» (ХАЗ) отримало контракт Міноборони України на капітальний ремонт гусеничних тягачів МТ-ЛБ-АТ і МТ-ЛБу. Ремонт 20 тягачів коштуватиме 35...

  Зараз читають

  За 15 років “Метінвест” інвестував в екологічні проєкти 3,5 мільярда доларів

  За словами гендиректора "Метінвесту", тема екології та декарбонізації буде основною для компанії в найближчі 20 - 30...

  Уряд виділяє 500 мільйонів гривень на добудову Дарницького мосту в Києві

  Кабінет міністрів виділяє 500 мільйонів гривень на проведення будівельних робіт на Дарницькому мосту в Києві.

  З початку року “Украерорух” сплатив 324 мільйони гривень податків і зборів

  "Украерорух" у першому півріччі 2021 року сплатив до бюджетів України всіх рівнів 324 мільйони гривень податків, зборів...

  Приватна компанія на замовлення ЗСУ відремонтує близько 150 двигунів для бронетехніки, систем залпового вогню та ЗРК

  Чергові два великих тендери, з пакета "липневих" замовлень Міноборони, з капітального ремонту значної партії дизельних двигунів попередньо...