9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

Виробники автобусів і тролейбусів в Україні здобули друге дихання

blankКабінет міністрів прийняв постанову про збільшення обов’язкового авансового платежу при замовленні комунального пасажирського транспорту.

Вітчизняні виробники автобусів, тролейбусів і трамваїв зможуть оптимізувати своє виробництво і зробити свій бізнес більш прибутковим. Так, днями Кабмін прийняв постанову, підготовлене Мінекономрозвитку, яке збільшує обов’язковий авансовий платіж для замовника громадського транспорту. Як відомо, сьогодні майже 80% всього рухомого складу громадського транспорту в Україні працює понад нормативний термін експлуатації і потребує заміни. Передає Національний промисловий портал, з посиланням на АвтоЦентр.

«Завдяки збільшенню розмірів авансування і встановлення реальних термінів поставок такої технологічної складної продукції, як пасажирський транспорт, заводи, нарешті, зможуть налагодити чіткий і належний технологічний цикл і ритмічну роботу, збільшити завантаження потужностей, а, в кінцевому рахунку, знизити виробничі витрати, що заощадить бюджетні кошти і підвищить конкурентоспроможність української продукції», – прокоментував Ліга.Бізнес президент концерну «Електрон» Юрій Бубес.

Останні новини:

Зараз читають