9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 11 Грудня, 2023

Вінницький завод виготовив партію паливозаправників для «Укрнафти» (фото)

Партію нових промислових автоцистерн АЦНГ-11-6317F5 та АЦНГ-8-6317F5 виготовив і відправив замовнику 45-й експериментальний механічний завод, який розташований у Вінниці.

Дане підприємство входить до складу ДК «Укроборонпром», повідомляє Національний Промисловий Портал.

Ці автоцистерни виготовлені на замовлення ПАТ «Укрнафта» і призначені для транспортування нафти та світлих нафтопродуктів.

Фото: пресслужба ДП «45 ЕМЗ»

Нові вироби мають низку особливостей. Зокрема, на вимогу замовника, їх виготовлено з товщого, ніж звичайні цистерни, металу. Так, їхнє днище становить 5 мм, а стінки цистерн – 4 мм. У звичайних автоцистерн вони відповідно, 4 і 3. Нові АЦНГ мають потовщені хвилерізи, що стоять всередині місткостей і кріпляться нержавіючим кріпленням, бо щільність рідини, яку можуть перевозити в таких цистернах, значно перевищує щільність бензину чи дизпалива. У таких цистернах горловина розміщуються позаду, аби авто могло під’їжджати задки до вежі наповнення. Ще однією особливістю новинок АЦНГ-11 і АЦНГ-8 є гідравлічний, а не механічний привід насосу.

“У нас основний відбір потужностей на паливний насос для всіх авто здійснюється від коробки відбору потужності через карданну передачу. В шасі, які використовуються до автоцистерн, коробка відбору потужностей також є, але через те, що вся площа шасі зайнята агрегатами, там неможливо поставити карданний насос. Тому залишався один вихід: гідропривід. Його ми і встановили, – розповідає головний конструктор ДП «45 ЕМЗ» Олексій Цвігун. — Сам гідропривід – це система, яка має гідронасос, що ставиться на коробку передач і крутить наш паливний насос ВС-80”.

Нові АЦНГ-11-6317F5 та АЦНГ-8-6317F5 можуть працювати як автоцистерни – транспортувати пальне, і як паливозаправники – мають блок видачі пального.

Цистерни виготовлені відповідно до вимог Європейської конвенції перевезення небезпечних вантажів ДОПОГ (сира нафта, бензин, пічне паливо і рідкі вуглеводні, дистиляти тощо).

Останні новини:

Зараз читають