9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 23 Березня, 2023

Відомий виробник запчастин для Volkswagen зупинив чотири заводи в Україні

Близько 7 тисяч працівників протягом 12 днів перебуватимуть у оплаченій відпустці

Компанія SEBN UA зупинила виробництво на чотирьох заводах, як захід проти поширення вірусу Covid-19. Про це заявив фінансовий директор компанії Олег Білобровко.

За його словами, компанія, беручи до уваги поточну ситуацію у країні, призупинила роботу усіх 4-х заводів у містах Західної України. Повідомляє Захід.Нет.

«Здоров’я та безпека наших працівників є нашим пріоритетом. Це рішення опирається на дії уряду щодо запобігання поширення коронавірусу», – заявив Олег Білобровко.

Раніше компанією було впроваджено багато заходів щодо запобіганню поширення захворювання на усіх локаціях. Але працівники на виробництві працюють у командах в близькому контакті та більшість з них транспортуються з найближчих населених пунктів на замовлення компанії, що ускладнює створення дистанції.

Тепер близько 7 тис. працівників протягом 12 днів знаходитимуться у оплаченому простої.

«Ми хочемо зберегти усі законні виплати для наших працівників. Яка буде ситуація надалі і коли ми зможемо відновити свою роботу зараз невідомо. 3 квітня відбудеться обговорення ситуації з власниками та замовниками», – повідомляє фінансовий директор компанії.

SEBN UA працює в Україні з 2006 року. Виробляє суцільні кабельні мережі до автомобілів Volkswagen, Porsche, Audi і модулі до гібридів та електрокарів. Перший завод було відкрито у с. Байківці Тернопільського району. Виробничі філії знаходяться у Чернівцях, Чорткові, Хмельницькому.

Компанія є частиною групи Sumitomo Electric Bordnetze. Volkswagen Bordnetze була утворена як спільне підприємство Volkswagen AG та Siemens AG у 1986. У 2006 Sumitomo Electric Indrastries поглинув компанію і утворилась група SEBN, що налічує 30 підприємств у світі та понад 30 тис. працівників.

Концерн Volkswagen, що є замовником кабельних мереж у компанії, оголосив про закриття більшості своїх заводів на два тижні чи більше. Протягом цього періоду фінансові втрати компанії становитимуть 900 тис. євро.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають