9.5 C
Alba Iulia
Четвер, 18 Серпня, 2022

Відео: Завод Кобзаренко виготовив унікальний пересувний бункер-накопичувач для зерна ємністю 40 тонн

Українське підприємство «Завод Кобзаренко» представило на український ринок унікальний пересувний бункер-накопичувач для зерна ємністю 40 тонн

За словами представника заводу Юрія Ведмідя, дана продукція є унікальною для українського ринку, бункер вміщає в себе 50 кубів зерна. З його допомогою зерно доставляють з поля і перевантажують в зерновози, які вже транспортують зерно на елеватор.

Повідомляє Національний промисловий портал.

Серед переваг такого агрегату можна назвати високу вантажопідйомність; великий об’єм кузова (50 куб), що дозволяє помістити п’ять бункерів від комбайну; значну швидкість розвантаження (12 т/хв); чотиривісну підвіска «квадро» ADR (Італія) з підрулюючими колесами; вагову система з принтером (Dinamica Generale Італія), яка дозволяє оперативно зважувати зерно в полі та друкувати чек чи передавати дані по GPS/GPRS; цільнокатана шнекова спіраль зі спецсталі, яка перед установкою ідеально балансується.

Крім того кожен бункер ПБН-50 обладнано гідравлічною шиберною заслінкою, яка відкривається за допомогою гідроциліндра і захищає горизонтальний шнек від пікових навантажень та регулює подачу зерна, а також тентованою системою для захисту врожаю від дощу, що особливо актуально при зборі пізніх зернових.

Навантажувач агрегируется з трактором, дозволяє істотно економити паливо і не травмує поле. Повне розвантаження бункера здійснюється за 5 хвилин. Такий бункер, в першу чергу, буде цікавий великим агрохолдингам, зазначив Юрій Ведмідь.

Перший в Україні!Перевантажувальний бункер-накопичувач ПБН-50 на полях компанії "Кернел"!Які ж переваги має 4-х осний агрегат:- вантажопідйомність 40 тонн;- об'єм кузова 50 куб дозволяє помістити п’ять бункерів від комбайна;- швидкість розвантаження 12 т/хв;- чотиривісна підвіска «квадро» ADR (Італія), де передня і задня осі підрулюючі, що дозволяє зменшувати радіус повороту та подовжити ресурс резини;- вагова система з принтером (Dinamica Generale Італія), дозволяє оперативно зважувати зерно в полі та друкувати чек чи передавати дані по GPS/GPRS;- італійська цільнокатана шнекова спіраль зі спецсталі, яка перед установкою ідеально балансується;- кожен бункер ПБН-50 обладнано гідравлічною шиберною заслінкою, яка відкривається за допомогою гідроциліндра і захищає горизонтальний шнек від пікових навантажень та регулює подачу зерна; – тентова система для захисту врожаю від дощу, що особливо актуально при зборі пізніх зернових.

Опубліковано Завод Кобзаренка Вівторок, 24 жовтня 2017 р.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають