9.5 C
Alba Iulia
Субота, 4 Грудня, 2021

В Одесі пройшли випробування електробусу створеного силами місцевих спеціалістів (відео)

Перший електробус, створений силами спеціалістів КП «Одесміськелектротранс» на базі тролейбусу Skoda 21 Tr, вчора, 10 листопада рушив у свій перший рейс.

Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив КП “Одесгорэлектротранс”, передає Національний промисловий портал.

Пасажирами електробусу стали гості музею історії КП «ОМЕТ», що прийшли на святкову екскурсію, присвячену 73-й річниці з дня народження одеського тролейбуса. Після змістовної розповіді про народження цього виду транспорту і його розвитку директор музею Максим Коновалов запросив присутніх здійснити рейс електробусом історичним тролейбусним маршрутом №1 від залізничного вокзалу до площі Льва Толстого.

Цю подорож електробус пройшов за допомогою автономного ходу. В багатьох перехожих та автолюбителів вигляд вагону, що бадьоро їде з опущеними штангами, викликав подив, особливо на вулиці Рішельєвській, де останнім часом через ремонтні роботи тролейбуси не працюють.

Учасники оглядової екскурсії протягом маршруту мали так звані фото-стопи, під час яких могли зробити знімки на пам’ять. Також всі отримали символічні квитки із вказанням дати народження одеського тролейбуса.

Опубліковано Maxim Konovalov Субота, 10 листопад 2018 р.

Нагадаємо, що електробус був створений на базі тролейбуса Skoda 21 Tr шляхом заміни системи управління тяговим електроприводом, тягового електродвигуна, компресора і установки електроакумуляторів автономного ходу з системою контролю зарядки. Також було виконано ремонт салону, встановлені нові сидіння. Одеський електробус має автономний хід в 50 кілометрів і може заряджатися від контактної мережі.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають