9.5 C
Alba Iulia
Субота, 25 Березня, 2023

Відео: на Херсонському машинобудівному заводі презентували новий зернозбиральний комбайн SKIF 280 Superior

Офіційна зустріч з потенційними інвесторами продовжилася на Херсонському машинобудівному заводі, де гостям презентували новий зернозбиральний комбайн «SKIF 280 Superior», який має технічні характеристики зарубіжних аналогів, але коштуватиме набагато дешевше імпортних.

Про це повідомив на свої сторінці facebook голова в Херсонської обласної державної адміністрації Андрій Гордєєв, передає Національний промисловий портал.

Підприємство планує в щомісяця виробляти по 10 одиниць.

Херсонський машинобудівний завод запустив виробництво нового зернозбирального комбайна Skif 280 Superior.

Як відзначають в аграрному відомстві, такий комбайн має ряд істотних переваг перед попередніми версіями. При цьому Херсонський завод планує виробляти по 10 таких машин на місяць.

Комбайн має технічні характеристики зарубіжних аналогів, але буде коштувати набагато дешевше імпортних, – повідомили в міністерстві.

Як відомо, Херсонський машинобудівний завод – єдине в країні підприємство, що спеціалізується на виробництві складної сільськогосподарської техніки, з 125-річною історією. Завод надійно закріпився на ринку як виробник техніки (комбайни, жатки, сівалки, обприскувачі, дощувальної техніки), працює над впровадженням сучасних технологій.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають