9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 6 Грудня, 2022

Відео: до Кременчука відправилась чергова партія тролейбусів “Богдан”

Чергові нові тролейбуси виробництва Луцького автозаводу цими днями відправились у Кременчук, де будуть експлуатуватись на вулицях міста:

Луцькі тролейбуси їдуть у Кременчук

Луцькі тролейбуси їдуть у Кременчукhttps://youtu.be/5hrEnoPpYowНовенькі і запаковані у плівку. Три луцькі тролейбуси їдуть у місто Кременчук, що на Полтавщині. У понеділок, 25 червня, вони вирушили з луцького автозаводу "Богдан". Ще сім таких, вже їздять вулицями Кременчука. Всього ж луцький автозавод повинен зробити для цього міста 40 тролейбусів – 35 дванадцятиметроих і п'ять вісімнадцятиметрових. Усі вони повинні поїхати на Полтавщину до кінця осені 2018 року. Дорога до Кременчука займає дві доби. Аби не добудовувати лінію електропередач, Кременчук замовив тролейбуси з функцією автономного ходу. До кілометра вони можуть їхати без під'єднання до електромережі. Також тролейбуси обладнані системами відеоспостереження та озвучення зупинок. За кошти Європейського банку рекоснтрукції та розвитку Кременчук планує повністю замінити свій старий електротранспорт на новий луцького виробництва.

Опубліковано 12 Канал Середа, 27 червня 2018 р.

Як повідомляє 12 канал три нові тролейбуси в цю середу були відправлені з заводу. Попередня партія відправилась до Кременчука у травні.

Закупівля тролейбусів проходить у рамках проекту «Міський громадський транспорт в Україні», який фінансується за рахунок коштів Європейського банку реконструкції та розвитку і Європейського інвестиційного банку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають