9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 17 Січня, 2022

Верстатобудівний завод “Харвест” вдвічі збільшив реалізацію продукції у 2017 році

Об’єм реалізації продукції у 2017 році Харківським верстатобудівним заводом “Харвест” склав 44,3 млн гривень з темпом зростання в порівнянні з 2016 роком – 196%, йдеться у повідомлені на офіційному сайті підприємства

Повідомляє Національний промисловий портал.

Зараз “Харвест” активно працює з підприємствами Казахстану, країн Балтії та Східної Європи.

Минулого року підприємство освоїло новий напрям у виробництві – виготовлення вузлів для сільськогосподарської техніки в рамках стратегічного партнерства з одним з провідних виробників сільськогосподарської техніки України.

На початку 2018 року був підписаний контракт з білоруським холдингом “АМКОДОР” на виробництво шпіндельного вузла до круглошліфувального верстату 3М151.

Також підприємство готується до участі в модернізації виробництва Харківського підшипникового заводу. По цьому замовленню йде опрацювання на оновлення 14 одиниць технологічного обладнання.

На самому підприємстві цього року буде повністю переобладнана малярна дільниця, що дозволить значно покращити якість фарбування у відповідності з міжнародними стандартами. Також завод планує придбати ряд технологічного обладнання, зокрема дробеструменеву камеру, верстат для плазмового різання та стрічко-пильні верстати.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають