9.5 C
Alba Iulia
Субота, 28 Січня, 2023

Великий рудний грейфер від АСРЗ відправлений маріупольським металургам

blank
Фото (с) www.asrz.com.ua

Після випробувань, проведених спільно з фахівцями інжинірингу МК «Азовсталь», грейфер, призначений для перевантаження агломерату та інших сипучих вантажів, відправлений маріупольським металургам.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на прес-службу підприємства.

На цей раз – двухчелюстной четирехканатний грейфер об’ємом 8 м3, вантажопідйомністю понад 13 тонн, чотириразовим поліспасти, виготовлений для 30-тонного крана доменного цеху підприємства-замовника.

Для підвищення зносостійкості різальних крайок грейфера, посилена нижня частина ножів прутом діаметром 30 мм зі сталі марки 110М13Л. Цей матеріал з високим опором стиранню при високому тиску або ударних навантаженнях, і високою пластичністю, відомий як сталь Гадфільда.

Даною моделлю стартує ціла лінійка виробів грейферного ділянки Департаменту машинобудування АСРЗ. В даний момент в техвідділу підприємства кипить робота над проектуванням ще двох вантажозахоплювальних пристроїв – грейферів 19 і 5 кубометрів. Крім того, конструкторами підприємства вже видана технічна документація на виробництво дев’яти грейферів для різних замовників і маса замовлень в опрацюванні.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають