9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 5 Грудня, 2021

Вантажівки “КрАЗ” складатимуть у Нігерії

Нігерійська компанія Proforce Limited та ПрАТ «АвтоКрАЗ» підписали угоду про стратегічне партнерство для спільного складання військових та цивільних вантажних автомобілів КрАЗ у Нігерії. Партнерство покликане сприяти виробництву вантажівок для ринків Нігерії та Африки, а також реалізації автомобілів в інших країнах світу.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на офіційну сторінку “АвтоКрАЗ” у facebook.

Окрім створення складального підприємства у Нігерії, у планах АвтоКрАЗу відкриття складального виробництва в Південно-Латинській Америці та країнах Африки. Партнерами компанії є як державні, так і приватні підприємства, тож співпраця з Proforce Limited є лише продовженням цього напряму.

Історична справка: перше складальне виробництво АвтоКрАЗу було створене в КНДР, потім були на Кубі, в Лаосі, Єгипті, В’єтнамі та інших країнах. Ці підприємства були орієнтовані під різні потреби економіки в цих країнах. Так, складальне підприємство у В’єтнамі було орієнтоване на вугільну промисловість; на Кубі, окрім складання автомобілів, підприємство займалось модернізацією техніки. Деякі підприємства працюють і зараз, деякі – зупинені, але не закриті.

Cпівпраця не означатиме перенесення основного виробництва автомобілів КрАЗ до Нігерії. Спільний проєкт є лише частиною експортної стратегії компанії. На даний момент у країнах світу розповсюджена практика захисту підприємств, які розробляють та виготовляють продукцію для власного ринку з метою залучення до виробництва населення та розвитку внутрішнього виробництва.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають