9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 24 Травня, 2022

Validus Special Auto розробили та виготовили для ДСНС унікальну машину хімічної та радіаційної розвідки (відео)

Validus Special Auto розробили та виготовили для ДСНС унікальну машину хімічної та радіаційної розвідки важкого типу «СМРХР-В».

Про це передає Національний Промисловий Портал з посиланням на повідомлення компанії.

«Ця машина обладнана найсучаснішими приладами для оперативного аналізу радіаційної та хімічної розвідки в радіусі десятків кілометрів, засобами для відбору проб, та #ідентифікації #невідомих #речовин, засобами індивідуального захисту», – йдеться у повідомленні.

blank
Фото: Validus Special Auto

Також повідомляється, що це перша спеціальна машина в Україні, яка оснащена системою супутникового зв’язку з забезпеченням підключення до високошвидкісного інтернету Starlink.

«Дякуємо, ElonMusk за нагоду. Дякуємо Deutsche Gesellschaft für Internationale Zusammenarbeit (GIZ) GmbH Німецьке товариство міжнародного співробітництва за підтримку і фінансування такого проєкту. Дякуємо усім нашим Рятівникам і Пожежникам ДСНС України (МВС України) за те, що ви є поряд з нами і рятуєте життя кожного українця в такі важкі часи!», – пишуть в компанії.

Validus Special Auto – український виробник і одна з провідних компаній, яка спеціалізуються на виробництві та переобладнанні спеціальних автомобілів.

З початку повномасштабного російського вторгнення компанія передає українським рятувальникам різноманітну спецтехніку.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають