9.5 C
Alba Iulia
Субота, 1 Жовтня, 2022

Вагонобудівний завод на Львівщині розширює виробництво та впроваджує нові технології (фото)

Дослідно-механічний завод «Карпати» на Львівщині розширює виробництво вантажних вагонів, почав серійне виробництво контейнерів для транспортування сипучих матеріалів та впроваджує нові технології.

Про це повідомляє пресслужба Львівської ОВА, передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Укрінформ.

«Через зупинку виробництва металургійних компаній «Азовсталь» та «Азовмаш» в Україні зупинилось виробництво нових вантажних вагонів. Саме підприємство зі Львівщини знайшло шлях для вирішення проблеми: тут розробили п’ять моделей вагонів, які виготовляють зі зварною хребтовою балкою», – йдеться у повідомленні.

blank
Вагонобудівний завод на Львівщині розширює виробництво. Фото: Львівська ОВА

Ще одна проблема, яка виникла через воєнні дії росії проти України, – блокування Чорноморських портів. Відтак завод на Львівщині почав серійне виробництво контейнерів для транспортування сипучих матеріалів на платформах заводського виробництва, які відповідають вимогам для руху по європейських коліях.

Основними напрямками діяльності заводу «Карпати» є будівництво вантажних вагонів, ремонт рухомого складу, виготовлення контейнер-цистерн, ємностей, металоконструкцій і автогідропідіймачів. На території підприємства функціонує 24 будівлі та споруди, а виробничі потужності переробляють на місяць приблизно 2,5 тис. тонн металопрокату, лиття і комплектуючих.

blank
Вагонобудівний завод на Львівщині розширює виробництво. Фото: Львівська ОВА

Завод «Карпати» входить в трійку лідерів по вантажному вагонобудуванні. Сьогодні тут виробляють 8 моделей вантажних вагонів. Також це єдине підприємство в Україні, яке займається виготовленням контейнер-цистерн багатьох типів, включаючи їх модернізацію і ремонт. Кожен контейнер має сертифікат Регістру судноплавства України.

Крім цього, підприємство виробляє місткості промислового і побутового призначення, резервуари для харчових продуктів, для зберігання/перевезення нафтопродуктів і паливні баки. Металоконструкції, виготовлені на заводі, поставляють не лише по всій Україні, а й в країни Європейського Союзу.

blank
Вагонобудівний завод на Львівщині розширює виробництво. Фото: Львівська ОВА

Через припинення постачання в Україну поглинальних апаратів завод спроєктував та підготував до випробувань для виробництва поглинальні апарати з деталями і компонентами виключно українських виробників.

blank
Вагонобудівний завод на Львівщині розширює виробництво. Фото: Львівська ОВА

Також у липні підприємство розпочало формування локомотивно-ремонтного цеху та кузовної дільниці.

Більшість продукції заводського виробництва сертифікована в системі УкрСЕПРО.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають