9.5 C
Alba Iulia
Вівторок, 9 Серпня, 2022

Вагонобудівний завод “Карпати” випустив свій 1000-й зерновоз (фото)

Вагонобудівний завод «Карпати». який знаходиться в Новому Роздолі Львівської області випустив свій тисячний вагон-зерновоз. Виробництво товарних вагонів дослідно-механічний завод «Карпати»
освоїв у 2012-му році.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на “Пасажирський Транспорт“.

Паралельно з вагонобудування підприємство займається виробництвом автопідйомників з гідравлічним приводом, а також виробництвом ємностей та резервуарів. Вагонобудування виявилося найперспективнішим напрямом виробництва на підприємстві — за останні п’ять років виробництво товарних вагонів різних типів збільшилася в десять разів. На даний момент завод випускає до 150 вагонів на місяць.

Крім того ОМЗ «Карпати» освоїло випуск двох типів вагонів-хоперів для перевезення зерна — об’ємом 120 та 104 кубометри. Також підприємство випускає вагони-хопери для цементу та окатишів, та чотиривісні напіввагони. Завод пропонує послуги по ремонту напіввагонів, а також з модернізації вагонів-мінераловозов.

Одним з перспективних напрямків роботи підприємства є випуск контейнерів декількох типів, в тому числі — контейнерів-цистерн.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають