9.5 C
Alba Iulia
Понеділок, 29 Листопада, 2021

В Україні з’явилася перша вітчизняна лінія з переробки конопель

Компанія ТОВ «Хемптехно» у тісній співпраці з фахівцями Інституту луб’яних культур (м.Глухів) та заводу ТОВ «Укр.Агро-сервіс», створила технологічну лінію для первинного перероблювання конопель, яка дозволяє переробляти сировину різної якості, від соломи до трести. Це є першою в Україні лінією з перероблювання трести промислових конопель.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Kurkul.com

Сировину планують приймати з фермерських господарств, які мають ліцензію на вирощування конопель. Лінія продуктивністю до 1 тонни на годину, переробляє коноплі з хаотичним розташуванням їх у шарі сировини як в рулонах, так і в тюках. Така продукція переробки конопель широко застосовується у різних сферах сучасної промисловості: виробництві біопластику, будівельних матеріалів, текстилю, медицині, та ін.

«На сьогодні вже проведено успішні заводські випробування промислового зразка лінії з переробки луб’яних культур (ЛПЛ), що стало початком позитивних змін в напрямку одержання натуральної, екологічно чистої продукції з промислових конопель, — розповіли розробники.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають