В Україні з’явився новий виробник навантажувачів

22513
В Україні з'явився новий виробник навантажувачів
 • Нещодавно в Україні з’явився ще один вітчизняний виробник навантажувачів.

  Передає Національний Промисловий Портал, з посиланням на profidom.com.ua.

  На виставці «Комунтех-2018» група компаній TDC («ТДС Укрспецтехніка», «Логістик Машинері») представила продукцію власного виробництва – міні-навантажувачі під торговою маркою TDC.

  Як розповів Руслан Губа, фахівець групи компаній TDC, власне виробництво міні-навантажувачів компанія запустила на початку 2018 року.

  У конструкції використовується вітчизняна рама і ряд інших компонентів. Двигуни – Beinei – зроблені в Китаї, але за основу були взяті двигуни одного з провідних світових виробників – німецької компанії Deutz.

  За словами виробника, за своїми технічними і експлуатаційними характеристиками двигуни Beinei повністю відповідають німецьким моторам, проте виграють перед ними своєю ціною.

  «Навантажувачі вже пройшли серйозні випробування, і зарекомендували себе з найкращої сторони. На навантажувачі встановлюється «швидке» з’єднання Bob Tech. Тому заміна ковша на щітку, вила, екскаваторне обладнання або фрезу – забере у оператора лічені хвилини. TDC – це повноцінний помічник в господарстві», – розповів Руслан Губа.

  На виставці було представлено два міні-навантажувача вітчизняного виробництва: TDC-901 і TDC-1201. У моделі TDC-901 вантажопідйомність становить 1050 кг, а у моделі TDC-1201 – 1250 кг.

  Міні-навантажувач TDC-901

  Модель міні-навантажувача TDC-901 обладнана дизельним двигуном Beinei F4L912 з повітряним охолодженням потужністю 49 л.с. об’ємом 2,8 літра. Також на нього може встановлюватись двигун Xinchai.

  Висота вивантаження становить 2260 мм; вантажопідйомність – 1050 кг. Гідронасос Sauer Danfoss забезпечує потік в 60 л/хв.

  За словами виробника, міні характеризується поліпшеною ергономікою кабіни, що дозволить оператору виконувати свою роботу безпечно і в умовах підвищеного комфорту.

  Міні-навантажувач TDC-1201

  Модель повнопривідного міні-навантажувача TDC-1201 оснащується більш потужним двигуном Beinei F4L912 (або Xinchai) – на 63 к.с. і робочим об’ємом в 3,7 літра.

  Вантажопідйомність машини становить 1250 кг з висотою вивантаження 2440 мм.

  Гідросистема Sauer Danfoss забезпечує потік в 75 л/хв.


  Про допомогу проекту