9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 16 Лютого, 2024

В Україні з’явиться новий завод Skoda – йдуть переговори

Україна та  Чеська республіка ведуть переговори щодо будівництва в нашій країні нового заводу Skoda.

Про це заявила віце-прем’єр-міністр з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванка Климпуш-Цинцадзе під час пленарного засідання Українсько-Чеської міжурядової комісії з питань економічного, промислового і науково-технічного співробітництва.

Передає Національний промисловий портал, з посиланням на Autocentre.ua.

За словами Іванки Климпуш-Цинцадзе, сторони ведуть конструктивний діалог із приводу спільного складання автомобілів Шкода на українській території. Крім того, вже ратифіковано договір про науково-технічне співробітництво між країнами.

Нагадаємо, інформація про новий завод Skoda в Україні вперше прозвучала на зустрічі прем’єр-міністра Володимира Гройсмана з головою правління чеської компанії Бернгардом Майєром. Володимир Гройсман пообіцяв потенційним інвесторам сприяння Кабміну і податкові пільги.

Керівники Skoda називають Україну одним із перспективних майданчиків для будівництва нового підприємства. Остаточне рішення щодо нового заводу пообіцяли ухвалити до липня.

Автомобілі Skoda в Україні, як відомо, виробляють з 2002 року на підприємстві «Єврокар» в Соломоновому (Закарпатська область).

Останні новини:

Зараз читають