9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 26 Березня, 2023

В Україні вже скоро може статися бум в сфері електромобілів

В рамках проведення круглого столу, присвяченого перспективам розвитку електротранспорту в Україні, глава Мінінфраструктури Володимир Омелян розповів про майбутні ініціативи щодо стимулювання звернення електромобілів в Україні.

blank
RIA.com

До 2020 року в загальному обсязі продажів Мінінфраструктури має намір підвищити частку електромобілів до 15%, повідомляє Інвестиційний портал.

Для цього пропонується прибрати ПДВ і акцизний збір на електромобілі, а також скасувати збір до Пенсійного фонду при першій реєстрації екологічно чистих автомобілів.
Все це, за розрахунками Мінінфраструктури, має зменшити вартість електрокарів в Україні на 21,6%. Крім цього, при покупці авто з нульовими викидами плануються проводити додаткову доплату, іншими словами українці зможуть компенсувати частину витрат на придбання електромобіля. Однак, про суми компенсацій і про терміни поки не повідомляється.

У 2017 році Володимир Омелян прогнозує прихід трьох світових знакових автовиробників. Загальний же список потенційних інвесторів в сфері електромобілів такий: Toyota, Nissan, Volkswagen, PSA Peuageot-Citroen, Honda, Hyundai, Suzuki, GM і Fiat. До всього іншого, в Мінінфраструктури заявили, що в Україні цілком реально налагодити випуск власних електромобілів.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають