9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 14 Серпня, 2022

В Україні виготовили нову модель зерновоза (фото)

Перша модель нового зерновозу, який було виготовлено Заводом спецтехніки “Техкомплект”, через свої потужні ресурси отримала робочу назву MEGA Koshmanivets, а вся лінійка фірмових зерновозів виробництва підприємства випускатиметься під маркуванням AGRiLine.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на AUTO-Consulting.

Зерновози монтуватимуться на такі види техніки:

  • вантажні шасі;
  • напівпричепи та причепи, в тому числі, і алюмінієві.
blank
Зерновоз MEGA Koshmanivets з лінійки AGRiLine. Фото: пресслужба заводу “Техкомплект”

Першу модель зерновоза MEGA Koshmanivets випущено у партнерстві з компанією “Ерідон Тех”, що є дилером заводу “Техкомплект”.

Отже, зерновоз MEGA Koshmanivets з лінійки AGRiLine призначений для підприємств АПК України, кузов має розвантаження назад і праворуч, обсяг завантаження сільськогосподарськими культурами розрахований на 35 кубометрів.

Як базове шасі для цієї моделі використано китайську вантажівку з повною масою 33,5 тонни й допустимою вантажопідйомністю 24,5 тонни, але ресурсно зерновоз з таким обсягом кузова і на базі будь-яких інших шасі з повною масою від 32 тонн та вище рекомендується завантажувати до 20 тонн. Кузов опціонально комплектується тентовим покриттям для захисту вантажів, що перевозяться.

Основні відмінні моменти кузова-зерновоза виробництва Техкомплект:

  • застосування високоміцної сталі Strenx 700 для виготовлення силових елементів платформи та бортів;
  • імпортна фабрична фурнітура для перекидання кузова;
  • гідравліка Hyva;
  • особлива конструкція профілю стійки кузова та борту, що дає змогу виключити використання прямокутної профільної труби при виготовленні кузова;
  • платформа конструкції європейського типу, що складається з поздовжніх лонжеронів, виконаних зі сталі Strenx 700, та гнутих поперечок трапецієподібної форми.
blank
Зерновоз MEGA Koshmanivets з лінійки AGRiLine. Фото: пресслужба заводу “Техкомплект”

Виробництво зерновозів AGRiLine пройшло всі необхідні випробування та сертифіковано українськими нотифікаційними органами.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають