9.5 C
Alba Iulia
П’ятниця, 29 Вересня, 2023

В Україні створили унікальний розвізний фургон Iveco

blank
autoconsulting.ua

В Україні створено і переданий замовнику развозной фургон на базі шасі Iveco Daily з вбудованим гидробортом вертикального типу, як повідомляє AgroPravda.com

Восени 2016 року в компанію АМАКО УКРАЇНА надійшов незвичайний запит на автомобіль, який повинен був відповідати наступним вимогам: бути компактним для доставки вантажів в центральну частину столиці, мати певний обсяг фургона і мати можливість розвантаження на рампи будь-якої висоти, пише портал АвтоКонсалтінг.

Після детального обговорення транспортних завдань з клієнтом до реалізації даного проекту була залучена компанія DHOLLANDIA (офіційний представник гидробортов марки DHOLLANDIA в Україні), а розробкою і виготовленням надбудови – – провідний виробників фургонів в нашій країні – компанія InterCargoTruck (м.Черкаси).

blankКомпанія АМАКО Україна, офіційний дилер IVECO в Україні, вибрала шасі Iveco Daily як найбільш відповідає вимогам проекту. З усього розмаїття конфігурацій, пропонованих виробником, була використана найкоротша колісна база – 3,0 м. Це дало можливість встановити фургон довжиною всього 2,8 м, забезпечивши машині «міську» маневреність. Шасі оснащене дизельним турбованим двигуном екологічного стандарту Євро-5 об’ємом 3,0 л і потужністю 146 к.с., як і на «старших» моделях.

blankЯк розповів кореспонденту AgroPravda.com керівник напрямку по реалізації комерційних автомобілів компанії АМАКО Іван Ващенко, повний вага машини – 3,5 т, а паспортна вантажопідйомність автомобіля зі встановленою надбудовою та гідро становить 600-700 кг. Але при цьому машина оснащена посиленою передньою підвіскою: допустиме навантаження на передню вісь складає 2,1 т, а допустиме навантаження на задню вісь – 2,6 т (в сумі – 4,7 т). Збільшеної вантажопідйомності шасі відповідають також лонжерони рами товщиною 4,5 мм, 6 листів ресор і спарені задні колеса – це дозволяє мати до 1,2 тонн технологічного запасу міцності.

blankУнікальність технологічного рішення полягає в тому, що вперше в Україні була сконструйована і виготовлена ​​конфігурація надбудови з вбудованим гидробортом з можливістю підйому платформи вище рівня підлоги фургона. Ліфт дозволяє робити завантаження автомобіля з рівня землі на рівень підлоги фургона (близько 800 мм), а на точці вивантаження – піднімати вантажі з автомобіля на рампу висотою до 1350 мм. Для зручності переміщення вантажів платформа оснащена відкидними алюмінієвими містками, а максимальна вантажопідйомність ліфта становить 750 кг. У похідному положенні платформа гідроборта разом з відкидною верхньою стулкою утворюють задню стінку фургона обсягом 13 куб. м.

blankКомпанія InterCargoTruck використовує сучасну бескаркасную технологію виготовлення фургона зі стінками з склопластикових сендвіч-панелей. Як розповів кореспонденту AgroPravda.com комерційний директор компанії Сергій Волоське, застосування клейових технологій дозволяє захистити фургон від корозії і отримати економію у вазі до 200 кг в порівнянні з каркасним металевим фургоном.

В результаті виготовлений автомобіль, в якому вдалося об’єднати гідності шасі, конструктив фургона і можливості гідроборта в повній відповідності з вимогами клієнта.

 

Останні новини:

Зараз читають