9.5 C
Alba Iulia
Неділя, 2 Жовтня, 2022

В Україні розробили та виготовили нову модель паливозаправника (фото)

Нещодавно виробник «Спец-Ком-Сервіс» завершив роботу над проєктом нового паливозаправника на автомобільному шасі MAN.

Передає Національний Промисловий Портал з посиланням на Agro Times.

Сама компанія вже понад 10 років виробляє різні варіанти спеціальної техніки для різних сфер бізнесу, а також кузовів і надбудов під виконання різноманітних завдань.

blank
Паливозаправник на шасі MAN TGM 18 від компанії “Спец-Ком-Сервіс”

Подібний вид спеціальної техніки вже давно використовується в різних сферах бізнесу, особливо там, де інші автомобілі недоцільно ганяти до автозаправних станцій або в місцях роботи техніки немає автозаправних комплексів. Широке використання автопаливозаправників, наприклад, агрофірмами різних масштабів, дозволяє в активні фази посівної або ж збирання врожаю, працювати в полі практично цілодобово. Зрозуміло, це впливає на ефективність ведення бізнесу, оскільки саме час є вирішальним, коли йдеться про польові роботи.

blank
Паливозаправник на шасі MAN TGM 18 від компанії “Спец-Ком-Сервіс”

Щодо технічної складової, то в якості бази було обрано шасі вантажного автомобіля MAN TGM 18, на який була змонтована сама надбудова. Вантажівка має надійний двигун і значний кліренс, що дозволить доставити пальне навіть туди, де немає підготовленого дорожнього покриття. Цистерна еліптичної форми має об’єм 10 м3 та розділена на 3 секції: 2 секції власне для пального та одна секція об’ємом 1,3 м3 призначена для AdBlue. Сама ж цистерна виконана з нержавіючої сталі має показник рівня заповнення, а як стандартне обладнання – насос, витратомір, кілька фільтрів, заливний рукав і заправні пістолети.

Також на цю тему

Останні новини:

Зараз читають